6 c Alytus
Ketvirtadienis, Balandžio 2d.
DzūkijaAktualijos
2020 Vasario 10d.
0

Be elektros Alytaus regione buvo likę daugiau nei 10 tūkstančių klientų (ATNAUJINTA)

titleAlytausgidas.lt iliustracija

Alytaus regione elektros sekmadienį neturėjo apie 200 namų ūkių, o pirmadienį –  virš 10 tūkstančių „Energijos skirstymo operatorius“ ESO klientų.

Apie tai mūsų portalą informuoja ESO.

ESO duomenimis, pagrindinės gedimų priežastys – virstantys medžiai, kai jie užkrenta ant elektros oro linijų, nutraukia  ar susuka elektros laidus.

„Gedimų šalinimu rūpinasi ne viena operatyvioji ESO brigada, todėl gedimai šalinami greitai ir klientai patiria maksimaliai trumpai trunkančius nepatogumus“, - Alytausgidas.lt patvirtino ESO atstovas Tomas Kavaliauskas.

ESO atsiprašo klientų dėl patiriamų nepatogumų.

ATNAUJINTA

Daugiau nei 10 tūkstančių?

„Taip, tokie skaičiai, tai – gamtos lemta statistika, buvo ne vienas gedimas. Alytaus regione, kuris apima ne vien Alytaus miestą, bet ir aplinkinius rajonus, nuo pirmadienio vidurnakčio iki beveik 16 val. esame užregistravę virš 10 tūkst. namų ūkių regione neturėjusių elektros“, - patikslino ESO atstovas. Pasak T. Kavaliausko, kažkas ilgiau neturėjo, kažkam tik sumirgėjo lemputė, bet visi, vienaip ar kitaip gamtos stichijos paliesti vartotojai pateko į bendrąją elektros netekusiųjų statistiką.

Elektros tiekėjai tikisi, kad rimstant vėjui, jei bus fiksuojami, tik pavieniai gedimai.

 


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt