7 c Alytus
Trečiadienis, Lapkričio 25d.
Alytaus rajonas
2020 Vasario 10d.
7

Bus rekonstruotas Simno stadionas

titleSimno gimnazijos stadioną apžiūrėjo Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas ir administracijos direktorė Gintarė Jociunskaitė

Prieš dešimtmetį įrengtas Simno gimnazijos stadionas bus atnaujintas. Lėšų rekonstrukcijai skyrė Švietimo ir mokslo ministerija ir Alytaus rajono savivaldybė.

Simno gimnazijos stadioną apžiūrėjo Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas ir administracijos direktorė Gintarė Jociunskaitė.

„Švietimo ir mokslo ministerija stadiono rekonstrukcijai skirs 232 tūkst. eurų. Alytaus rajono savivaldybė prie darbų prisidės ne mažiau kaip 58 tūkst. eurų“, – kalbėjo meras A. Vrubliauskas.

Rekonstruojant stadioną numatoma sutvarkyti stadiono prieigas – privažiavimą, takus, tvorą, kanalizuoti esamus melioracijos griovius, pakeisti susidėvėjusias žaidimo aikštelių ir bėgimo takų dangas, įrengti naujas lauko žaidimų aikšteles, pastatyti lauko treniruoklius, tribūnas.

Planuojama ne tik suremontuoti stadioną, tačiau ir šalia jo esančius melioracijos griovius.

Atnaujintomis erdvėmis galės naudotis ir gimnazijos bendruomenė, ir vietos gyventojai.

Rekonstrukcijos darbai bus padaryti per 2020 metus.

 

Alytaus rajono savivaldybės informacija

 

 


Komentarai

7
Komentuoti
Juozas2020-02-11
Pivasiunuose zemes ispirko, todel Pivasiuniskiai jau neydomus, Butrimonyse ispirko bet ne viska, tai kartais uz**** I baznycia, o Simne ir nemazai nupirkes tai ir ziuri kaip itikti. Lanzberginis ka daugiau gali pasakyt.
Ase2020-02-11
Suprasciau Dauguose stadionas, nuo kada Simnas sportininkais tapo, visai tau ta sekretore galva atmuse, arba jos neturi.
Ase2020-02-11
Nu kas merui belieka, nes tik Simna ir Butrimonis turi, kurie balsuoja, nors Dauguose vila turi, bet Daugiskis viena kitas balsa duoda, kaip sako, nesesi nepjausi.
Simniske 2020-02-11
Keistas sutapimas su naujos direktorės atėjimu į simno gimnaziją ir nauju stadiono rekonstravimo projektu, kuris išsiurbs milžiniškus pinigus iš biudžeto ir nusėsį kišenes juos valdančių, o darbai bus padaryti su dideliais defektais ir pigiausiomis medžiagomis.... Stebuliu direktorė todėl ir isodinta į šį postą gerbemo mero pavedimu... Įtartini abiejų santykiai, kurie puikiai papildo abiejų goduli valdžiai ir pinigams
Rasa2020-02-11
Reikia kazkaip pinigus praplaut....
Rasa2020-02-11
Tegul greiciau tiesia asfalta kedonys-skraicionys ba jau atdibodo...pyp...
ddd2020-02-10
turi pinigu svaistosi ,kad ten nematau sportuojanciu
traffix.lt