5 c Alytus
Antradienis, Lapkričio 24d.
Politika
2020 Vasario 9d.
10

Tarp naujos partijos steigėjų – ir buvęs ilgametis Lazdijų meras (ATNAUJINTA)

titleBuvęs ilgametis Lazdijų rajono meras A. Margelis

Buvęs ilgametis Lazdijų meras Artūras Margelis tapo naujai kuriamos krikščionių sąjungos „Santarvė ir gerovė“ nariu.

Naują politinį vienetą, kuris siekia nuo „Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų“ atskirti krikščionis, su A. Margeliu kuria su šios sąjungos iniciatoriumi Rimantu Jonu Dagiu bei Egidijumi Vareikiu. Pastarasis į Seimą buvo išrinktas su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga, tačiau yra buvęs konservatorius, taip pat buvęs Lietuvos krikščionių demokratų partijos, Moderniųjų krikščionių demokratų sąjungos, Liberalų ir centro sąjungos narys, kartą parlamentaru taip pat tapęs pagal Naujosios sąjungos (socialliberalų) sąrašą.

R. J. Dagys – ne tik buvęs konservatorius, tačiau ir Lietuvos socialdemokratų partijos bei partijos „Socialdemokratija 2000“ narys ir vienas steigėjų.

A. Margelis – buvęs Lazdijų meras, buvęs konservatorius, skyriaus vadovas,  dabartinis šio rajono savivaldybės tarybos narys, opocizijos atstovas, judėjimo „A. Margelio komanda „Pirmyn!" vadovas ir frakcijos seniūnas. A. Margelis beveik prieš dvejus metus buvo vienas steigėjų kuriant asociaciją „Už Lietuvą“. Pastarąją 2018 m. pavasarį Dzūkijos sostinėje įsteigė Alytaus miesto tarybos narys, visuomeninio judėjimo „Už Alytų“ pirmininkas Tomas Pačėsas.

Krikščionių sąjungos („Santarvė ir gerovė“) atstovai skelbia, kad prie jų kalbinamas prisijungti ir dabartinis LR seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis.

Prieš steigiamąjį suvažiavimą partija ketino vadintis krikščionių sąjunga „Santarvė ir gerovė“, steigėjų dauguma pavadinimą sutrumpino iki „Krikščionių sąjunga“.

Naujos partijos iniciatoriai ir steigėjai apsisprendė dalyvauti Seimo rinkimuose, kurie vyks 2020 m. spalio 11 dieną.

ATNAUJINTA

Kaip Alytausgidas.lt portalą informavo „Krikščionių sąjunga“, kokie dar politikai iš Alytaus apskrities prisijungė prie naujai kuriamo politinio vieneto, atsakymo kol kas nėra. Šią savaitę dokumentai bus priduodami Teisingumo ministerijai, kai ši įregistruos partiją, tuomet bus aišku ir dėl partijos narių.

Komentarai

10
Komentuoti
dzukas2020-02-11
uz piniga ir velnias kazoka soka ... gal lengviau pamineti partijas kuriose sis zmogus chamelionas nebuvo nei kuriose buvo na ir pavarde daug pasako MARGINALAS partija tiktu
Lazdijiete 2020-02-10
Ta pilno lovio nostalgija????
hkkk2020-02-10
dar vienas veikejas ,taikosi vel prie lovio ,apkudes matosi nes nustumtas
Aušrinė2020-02-10
Jei Margelis ,T.Pačėsas ir dar eilė kitų susikompromitavusių politikų įeis į.naujai kūrena partiją ta partija jau bus pasmerkta ,o įvardinti asmenys gerai žinomi teisėsaugai.
Gintaras2020-02-10
labai gerai, kad visi "išverstaskūriai" į vieną šutvę susirinko. Bus aišku už ką tikrai nebalsuoti! :)
Ogis2020-02-10
O mamuto si i seima nori ilyst svieto pabaiga
Valio2020-02-10
yra nusikaltėliška konservatorių partija,o rinkėjai atrūšiuos kas nusipelnęs dirbti seime,tarnauti žmonėms.Tik tie su nauja partija ir bus renkami.
Politinis prostitutas2020-02-10
pakeitęs skūrą kelis kartus,kad tik prie lovio.Tai vienus meta kuria gaują tai dabar vėl ir į jį panašūs apsišaukėliai,"pridirbę"ir prisidirbę teisti ir kuria partijas. Ar negana tokių???
tai cia2020-02-09
gal tas artistas kur kuria partija TAUTOS VARDU
Viktor.2020-02-09
Labas. Ir vėl kelia savo galvas prisidirbę piliečiai. Mano, kad jie ką nors pakeis gero mūsų piliečiams?. Atleiskit nuo tokių susidirbusiu veikėjų ir jų noro kažka pakeisti, gal tik sau gyvenimą pagerintų, tik gink Dieve, ne mums paprastiesiems. Kuo toliau nuo jų ir jų tokių partijų, parodiju. Ate.
traffix.lt