4 c Alytus
Penktadienis, Lapkričio 27d.
Laisvalaikis ir kultūra
2020 Vasario 12d.
6

Nepriklausomybės atkūrimo dieną – sveikuoliškai prie mažosios Dailidės

titleNuotraukų galerija

Ne pirmus metus alytiškiai, pasekę Lietuvos sveikuolių pavyzdžiu, priima 30 dienų ledinės eketės iššūkį. Tiesa, šiais metais tikrosios žiemos dar nebuvo, tad eketę sveikuoliams teko kirsti tik vos keletą kartų, nors iššūkis jau gerokai įpusėjo.

Išsimaudyti kas rytą ryžtasi apie 15 alytiškių.

Šiemet 30 dienų iššūkis baigsis vasario 17 d., bet sveikuolių maudynės tęsis ir toliau, nes daugeliui alytiškių tai tapo kasdieniu įpročiu.
Maudynės šaltame vandenyje duoda labai gerą efektą. Žmogaus kūnas ne tik pabunda iš miego, bet taip pat suaktyvinama jo kraujotaka, maudynės suteikia žvalumo visai dienai.

Alytaus sveikuolių klubas „Ryžtas“ yra holistinės sveikatos sistemos šalininkas, grūdinimasis ir žmogaus organizmo atsparumo didinimas yra vienas iš svarbiausių šios sistemos elementų. Šio, visoje šalyje vis  gausėjančio iššūkio tikslas tikrai nėra pademonstruoti, kokie sveikuoliai yra „kieti“.

Svarbiausia tokiose susiburimuose – įsitikinti, kad nereikia bijoti gamtos, šalto vandens, kad grūdinimosi procedūros padeda didinti organizmo atsparumą, daro jį ištvermingesniu, stabdo senėjimo procesus, apsaugo ne tik nuo ligų, bet ir nuo stresų bei įtampos. Tai smagus kiekvieno ankstyvo ryto bendraminčių susitikimas, entuziazmo sveikai gyventi palaikymas, puiki dienos pradžia.

„Mes – už sveiką Lietuvą“, - su tokiu šūkiu Alytaus sveikuoliai kviečia paminėti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną ir tradiciškai kviečia prie mažojo Dailidės ežerėlio vasario 16 d. 14 val., kur po smagios muzikinės mankštos su treneriu Vitu Sujeta ir lengvo bėgimo, drauge panersime į gaivų ežero vandenį, o paskui sušilsime prie karštos arbatos puodelio.

Jūratė Marčiulaitienė

Fotogalerija


Komentarai

6
Komentuoti
X2020-02-16
Marčiulaitiene, truputį istorijos, vasario 16 Valstybės atkūrimo, o ne nepriklausomybės atkūrimo diena.
Nuomonė:2020-02-15
galvoju, bent jau nuotrauką kitokią parinktų. Kai pilvus užsiauginę vyrai vaidina sveikuolius, tai... ką aš žinau... Močiutė pasakytų "vaikeli, nuo darbo pilvas neužauga."
Rtuo2020-02-15
Ir vėl tie proto vargšai reklamuojasi
Rtuo2020-02-15
Ir vėl tie proto vargšai reklamuojasi
Rtuo2020-02-15
Ir vėl tie proto vargšai reklamuojasi
ALGIS2020-02-06
musu klubas organizuoja sveikuoliu maudynes Uzuovejos gatves atvirame baseine ,.Jei kas nori gali prisidet,tiks ir vaikuciams nes nelabai gilus tik iki klupsciu
traffix.lt