11 c Alytus
Pirmadienis, Spalio 26d.
VideoreportažaiSportasRankinis
2020 Vasario 1d.
0

Dzūkijos ir Lietuvos sostinių dvikovoje stipresni buvo svečiai (VIDEOĮRAŠAS. NUOTRAUKOS)

titleNuotraukų galerijaR. ČepulisDomanto Alyksyno nuotraukos

Lietuvos rankinio aukščiausios lygos bronzos medalininkė, Alytaus „Varsos-Stronglaso“ komanda, tęsia sėkmingą sezoną ir toliau sieks išsaugoti vietą tarp lyderių.

Tai, ar varsiečiai pasirengę artėjančiam atkrintamųjų varžybų etapui, jie galės įrodyti šiandien namuose priimdami HC „Vilnių“, komandą, kurios išvykoje nugalėti nepavyko ir, deja, Vilniuje teko nusileisti kelių įvarčių persvara.

Kas ką Dzūkijos ir Lietuvos sostinių rankinio dvikovoje?

Po pirmojo kėlinio 13:12 pirmavo svečiai, o pernelyg dažnai klydusius šeimininkus į priekį tempė 7 įvarčius pelnęs Remigijus Čepulis.

Antroje susitikimo pusėje alytiškiams rezultatą pavyko persverti savo naudai, tačiau vilniečiai pusiauvyrą atstatė, o paskutinėmis minutėmis ir užsiaugino pergalę garatavusį pranašumą (25:28).

Kaip po rungtynių komentavo po traumos į vartus grįžęs Rytis Cipkus, varsiečiai darė per daug klaidų beveik visose žaidimo dalyse, o tai ir nulėmė pralaimėjimą.

Rezultatyviausiu susitikimo žaidėju tapo R. Čepulis (10 įv.), po 9 įmetė vilniečių komandos vedliai Vaidas Drevinskas ir Martynas Žala.  

Fotogalerija


Naujausios žinios

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt