18 c Alytus
Antradienis, Liepos 14d.
AlytusVerslasAktualijos
2020 Vasario 1d.
6

S. Bitinas: „Mano išėjimas iš „Sofa brands“ ir „Brexit“ – tiesiog sutapimas...“

titleS. Bitinas (pirmas iš kairės) su svečiais iš D. Britanijos ambasados (trečias iš kairės – ambasadorius J.E. B. Olley ) ir „Sofa brands“ gamyklos kokybės vadove Roma Šleinotiene (antra iš kairės)

Sausio 31 dieną Jungtinė Karalystė (JK) išstojo iš Europos Sąjungos (ES). „Brexit“ diena neeilinė buvo ir Alytuje veikiančioje britų kapitalo „Sofa brands“ įmonėje. Sausio 31-oji buvo paskutinioji pastaruosius metus gamyklai vadovavusio Sauliaus Bitino darbo diena.

„Tai – paskutinė mano darbo diena UAB „Sofa brands“, - patirtino S. Bitinas, kurio pavardė praėjusiais metais buvo minima ne tik verslo, investiciniame, tačiau ir politiniame kontekste, mat pavasarį kandidatavo į Alytaus miesto mero postą ir buvo išrinktas į tarybą. Darbo pastarojoje S. Bitinas atsisakė vasaros pabaigoje, nusprendęs savo vietą užleisti Alytaus apskrities Stasio Kudirkos ligoninės direktoriaus pavaduotojui medicinai Dmitrij Kačiurin.

Išėjęs iš miesto tarybos, neprabėgus nė pusei metų, S. Bitinas atsisveikina ir su Alytumi, o tai, kad jo pasitraukimas iš „Sofa brands“ ir britų išėjimas iš ES įvyko tą tą pačią dieną, pasak verslininko, yra tiesiog sutapimas.

Praėjusiais metais netrūko iššūkių – gamykloje buvo kilęs gaisras, o dėl „Brexit“ Alytuje buvo sustabdytos su „Sofa Brands” susijusio kapitalo investicijos į naujos gamyklos statybą, tačiau būta ir optimistiškesnių įvykių, o tarp tokių – pripažinimas miesto metų darbdaviu, ES lėšomis įgyvendintas darbuotojų kvalifikacijos kėlimo projektas, į sėkmingai veikiančią įmonę dėmesį atkreipė ir savo apsilankymu jos darbuotojus pagerbė Didžiosios Britanijos ambasadorius Lietuvos Respublikoje, jo ekscelencija Brian Olley.

Pasak S. Bitino, „Sofa brands“ įmonei vadovavusio kiek daugiau nei dvejus metus, sprendimą trauktis jis buvo priverstas daryti ne dėl verslo, besikeičiančios jo aplinkos, o dėl asmeninių priežasčių.

Alytausgidas.lt portalui verslininkas patvirtino iš Dzūkijos besikeliantis į Laikinąją sostinę. „Išeinu dirbti į kitą įmonę Kaune, kur galėsiu daugiau laiko praleisti su šeima“, - atvirauja S. Bitinas, kurio Alytaus karjeros įrašas liks ne tik dėl darbo užsienio rinkoms skirtų baldų ir jų detalių gamykloje „Sofa brands“. Anksčiau jam teko dirbti Dzūkijos sostinėje veikusios Baltijos šalyse vienintelės „Coca-Cola“ gamyklos direktoriumi ir šios pasaulinės kompanijos Lietuvos logistikos vadovu.

Paskutinę S. Bitino darbo dieną „Sofa brands“ dirbo 358 darbuotojai. Jis tikisi, kad žmonės darbus Naujoji g. 132  išsaugos, ypatingai, jeigu „Brexit“ derybos tarp ES ir JK gamyklai atneš laisvos prekybos sutartį, o tai daugiausia britų rinkai Alytuje gaminamai produkcijai leis netaikyti muito mokesčių.

Pereinamasis „Brexit“ laikotarpis nuo vasario 1 dienos prasidės ir truks iki gruodžio 31-osios.

S. Bitino perėjimas iš „Sofa brands“ į naują darbovietę bus labai greitas. Mūsų portalo žiniomis, nuo vasario 3 dienos jis taps šalia Kauno veikiančos „Hollister Lietuva“ gamyklos vadovu. Praėjusių metų rudenį atidarytoje gamykloje, kurioje šiemet jau dirba apie 200 darbuotojų, gaminami sveikatos priežiūros produktai.

„Sofa brands“ gamyklos Alytuje laikinojo vadovo pareigas turėtų užimti bendrovės finansų direktorė Jolanta Venclovienė.
 


Komentarai

6
Komentuoti
Dainius2020-02-02
šiknalaižys,įdarbinęs sekretorėm savo kaimo blondines čiulpėdras
Girdejas2020-02-02
Savimeilis individas
Hmm2020-02-01
Keista, kai zmogus taip neranda sau vietos. Nepatikimai atrodo.
grytutė2020-02-01
perėjūnas, o dar į merus ėjo, į krūtinę mušėsi...
asilų šou2020-02-01
čia būtina net paskelbt kaip bailys bėga iš skęstančio laivo? apie sutapimus pasakas sekit vaikučiams............
Jo2020-02-01
Nesa mesa kol laikas nes tuoj parasis uzdaroma gamykla alytuje
traffix.lt