-4 c Alytus
Trečiadienis, Gruodžio 2d.
Laisvalaikis ir kultūra
2020 Sausio 31d.
0

Alytaus kino teatro repertuaras iki vasario 6 d.

title

Alytaus kino teatras „Dainava“ skelbia repertuarą iki vasario 6 dienos ir rodo šiuos filmus:

•    GAURUOTI ŠNIPAI (vaikams) 13.00 – lietuviškai dubliuotas animacinis filmas visai šeimai
•    PO VANDENIU (N-13) 15:30 (01.31, 02.02,04,05,06)  - veiksmo drama
•    Festivalis „Žiemos ekranai 2020” pristato: EDMUNDAS (N-7) 15.30 (vasario 1 d.) – istorinė komedija
•    Festivalis „Žiemos ekranai 2020” pristato: PASKUTINĖ PAMOKA (N-16) 15.30 (vasario 3 d.) – trileris, drama
•    IMPORTINIS JAUNIKIS (N-13) 18.00 ir 20.30  – lietuviška komedija

GAURUOTI ŠNIPAI

Slaptųjų agentų pasaulyje katinas Vladimiras jau seniai pagarsėjęs kaip ypatingas agentas: puikiai treniruotas, itin protingas, išmanus ir susitvarkantis su bet kokia užduotimi. Deja, Vladimiras turi vieną menką bėdą: sunkiai paklūsta įsakymams. Vieną dieną slaptojo agento vadovams trūksta kantrybė ir jie Vladimirą išgrūda kuo toliau nuo savęs – į nuošalią plaukiojančią laboratoriją. Žinoma, su užduotimi: saugoti mokslininkų sukurtą naują, itin slaptą ir galingą medžiagą radiuzitą. Visgi į laboratoriją įsibrauna nežinomų užpuolikų šutvė ir pagrobia slaptąją medžiagą. Vladimiras ir jo netikėtas pagalbininkas Hektoras privalo suvienyti jėgas ir leistis į misiją sugrąžinti pavogtąjį radiuzitą. Sekdami karštais įsibrovėlių pėdsakais, naujieji kolegos greitai atskleidžia kvapą gniaužiantį sąmokslą: pasirodo, su pavogtosios medžiagos pagalba piktadariai siekia suaktyvinti klimato krizę, kuri sukeltų pavojų daugybei gyvūnų. Dabar tik nuo Vladimiro ir Hektoro priklauso, ar pavyks laiku susekti nusikaltėlius ir suardyti jų planus.

PO VANDENIU

Šiandien mokslininkai oficialiai pripažįsta, kad nuodugniai tėra ištirta vos penki procentai visų planetos vandenynų; ir todėl niekas negali pasakyti, kiek paslapčių slypi gelmėse. Filmas „Po vandeniu“ pasakoja apie tyrėjų įgulą, dislokuotą vienuolikos kilometrų gylyje įkurtoje povandeninėje mokslinėje laboratorijoje, nuo artimiausio kranto nutolusioje per 8000 kilometrų. Po viską niokojančio žemės drebėjimo, komanda įstringa pamažu užtvindomamoje stotyje, o vienintelis būdas išgyventi – keliaujant vandenyno dugnu surasti apleistą naftos gręžimo bokštą. Tačiau jie dar nežino, kad moksliniai tyrimai pažadino vandenyno dugne ilgus metus ramiai tūnojusį siaubą, dabar stebintį juos iš aklinos tamsos. Aktorė K. Stewart kartu su kitais aktoriais didžiąją laiko dalį praleido filmuodamiesi vandenyje, vilkėdami sunkius 45 kilogramus sveriančius povandeninius kostiumus. Bet dar labiau visus gąsdino tikimybė, kad gali prakiurti povandeninis kostiumas ar sugesti povandeninis laivas.

IMPORTINIS JAUNIKIS

Gražuolė Kotryna (Gabrielė Martirosian) grįžta į gimtuosius namus ruoštis vestuvėms ir supažindinti tėvų su savo išrinktuoju prancūzu Fransua (Filipe Gabrielis). Tačiau konservatyvių pažiūrų merginos tėvas, vietinio daržovių verslo savininkas Cibulskis (Mindaugas Capas), išsiuntęs dukrą į mokslus Prancūzijoje tikrai nesitikėjo, kad jos išrinktasis širdies chirurgas – visai ne Europos karališkosios giminės aristokratas, o egzotiškos išvaizdos ir karšto kraujo jaunuolis. Santūriam lietuviui nesuprantamos nei Fransua per kraštus trykštančios emocijos, nei jo būdas, nei šukuosena – žentą jis įsivaizdavo visai ne taip! Šoko ištiktas tėvas įvairiais būdais stengiasi atkalbėti dukrą nuo lemtingojo „taip“, o vestuvių dienai nenumaldomai artėjant, daugėja ir įvairiausių nesusipratimų bei keistų sutapimų.

EDMUNDAS

1897-ieji metai, svaigus ir bohemiškas Belle Epoque laikmetis Paryžiuje. Jauną rašytoją Edmond Rostand kamuoja įkvėpimo stygius, jau antrus metus jis nieko neparašo. Kai garsus aktorius Constant Coquelin paskelbia vaidinsiantis jo naujoje pjesėje, rašytojui nelieka nieko kito, tik sukurti naują veikalą... per tris savaites! Po stulbinančios sėkmės sulaukusio spektaklio tuo pačiu pavadinim, aktorius, scenaristas, rašytojas ir režisierius Alexis Michalik nuotaikingą ir elegantišką pjesę apie teatro užkulisius ir kūrybą taip pat sėkmingai perkelia į didžiuosius ekranus. Aktorius, scenaristas, rašytojas, teatro ir kino režisierius A. Michalik (1982) Prancūzijoje išgarsėjo su labai sėkmingais autorinių pjesių pastatymais Paryžiaus teatruose, buvo ne kartą apdovanotas prestižiniuose Molière‘o teatro apdovanojimuose. Pagal pjesę, tuo pačiu pavadinimu, filmas Edmundas (2018) – tai pirmas ir labai sėkmingas režisieriaus bandymas užkariauti kino pasaulį. Filmas sulaukė puikių kino kritikų ir publikos vertinimų Prancūzijoje.

PASKUTINĖ PAMOKA

Kai pavaduojantis mokytojas Pierre Hoffman atvyksta į prestižinį Saint-Joseph licėjų, jį pasitinka tylūs ir priešiškai nusiteikę paaugliai. Mokytojo neapleidžia grėsmės nuojauta, ir jis ima sekti paslaptingą itin gabių mokinių grupelę. Pastarieji, įsitikinę, jog artėja visuotinė ekologinė katastrofa, atrodo, jau yra praradę visas šviesios ateities viltis ir rengiasi blogiausiam. Sébastien Marnier subtiliai eksperimentuoja žanrinio kino kodais ir įtaigiai kuria psichologinę įtampą tarp paranojos kamuojamo mokytojo ir apokalipsę pranašaujančių paauglių.

Bilietus įsigykite www.kinasdainava.lt arba „Dainavos“ kino teatro kasoje.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt