17 c Alytus
Sekmadienis, Liepos 12d.
SportasKrepšinis
2020 Sausio 28d.
0

Lietuvos krepšinio rinktinėje – alytiškis N. Lebskas (ATNAUJINTA)

titleN. Lebskas (su kamuoliu)

Konijoje (Turkija) vykstančiame tarptautiniame krepšinio turnyre be pralaimėjimų žengia Lietuvos U-16 rinktinė, o prie jos pergalių prisideda ir Alytaus krepšinio auklėtinis.

Europos čempionato repeticija vadinamame, Turkijos krepšinio federacijos rengiamame turnyre anksčiau su Lietuvos jaunučių rinktine dalyvavo Grantas Vasiliauskas, Ugnius Jaruševičius, šįkart – Nojus Lebskas.

Rinktinės trenerių Karolio Abramavičiaus, Donato Mikulevičiaus ir Rolando Radvilos auklėtiniai Turkijoje kol kas nesutiko lygiaverčių varžovų: 88:49 sutriuškino Slovėniją, 95:65 – Serbiją ir 89:69 nugalėjo Latviją.

N. Lebskas susitikimuose su Slovėnija ir Serbija pelnė po 8, o rungtynėse su Latvija – 7 taškus.

Su Slovėnija lietuviai kovos ir ateinančią vasarą, rugpjūtį, Skopjėje (Makedonija) vyksiančiame Europos čempionate, kur C grupėje taip pat rungtyniaus su Danija ir Kroatija.

Turnyre Turkijoje lietuvių dar lauks iššūkiai su Rusijos (sausio 29 d.), su šeimininkų U-15 (sausio 31 d.) ir U-16 (vasario 1 d.) rinktinėmis.

ATNAUJINTA

Lietuvos rinktinė Turkijoje buvo priversta susitaikyti su pirma nesėkme. Nors paskutinėmis sekundėmis Rusijos žaidėjas pataikė ne 2, o 1 baudos metimą, ataką surengę lietuvaičiai rezultato išlyginti ar persverti nesugebėjo ir pralaimėjo (68:70). Lietuviai taip pat nusileido bendraamžiams turkams (89:99), metais jaunesniųjų šeimininkų komandą įveikė 97:70 ir iškovojo 3 vietą.

 


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt