11 c Alytus
Trečiadienis, Liepos 8d.
Verslas
2020 Sausio 28d.
9

Naujasis VPPAR Alytaus filialo direktorius – alytiškis D. Sinkevičius (PAPILDYTA)

titleD. SinkevičiusAlytausgidas.lt nuotr.

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų (VPPAR) Alytaus filialo vadovo pareigas nuo šiandien pradėjo eiti alytiškis Dalius Sinkevičius.

„Rūmų Alytaus filialas tęsia ir stiprina savo veiklą. Kaip žinia, aktyviai ieškojome energingo, šiuolaikiško, ambicingo ir veržlaus filialo vadovo, galinčio ne tik kalbomis, bet ir realia veikla prisidėti prie Alytaus bendruomenės stiprinimo, naujų paslaugų sukūrimo verslui ir kitoms organizacijoms, kuris žinotų Alytaus verslo bei mokslo įstaigų poreikius, vienytų Dzūkijos regionų įmones, padėtų rasti verslo partnerių tiek Lietuvoje, tiek eksporto rinkose. Tikime, kad alytiškis p. Dalius Sinkevičius bus tas stiprioji grandis, kurios trūko Dzūkijos regiono verslo ir mokslo bendruomenei“, - pažymi VPPAR generalinis direktorius dr. Almantas Danilevičius.

Naujasis Alytaus filialo vadovas 46-erių D. Sinkevičius yra baigęs personalo vadybos mokslus Alytaus kolegijoje ir viešojo administravimo studijas – Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje, kur įgijo bakalauro laipsnį. Iki šiol  jis dirbo Krašto apsaugos ministerijoje, taip pat užėmė kitas pozicijas valstybės tarnyboje, turi patirties privačiame versle.

D. Sinkevičiaus darbo patirtis suteikė strateginio, personalo, projektų valdymo žinių, taip pat praktinio valdymo įgūdžių. „Mėgstu iššūkius, todėl ir dalyvavau rūmų paskelbtoje Alytaus filialo direktoriaus atrankoje. Tikrai turiu minčių, kaip organizuoti miesto ir regiono verslo įmonių bendravimą, jam organizuoti naudingus susitikimus ir seminarus, kad  plėstųsi dabartinis verslas ir ateitų naujos įmonės“, – tvirtina D. Sinkevičius, kviesdamas aktyviai dalyvauti rūmų veikloje, teikti pastabas bei siūlymus, kad Alytaus filialo veikla būtų pavyzdys visiems regioniniams rūmams.

Iki tapdamas VPPAR Alytaus filialo vadovu D. Sinkevičius dirbo Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos specialistu, vadovavo VšĮ „Jotvingių vaikai“, taip pat ėjo visuomenines pareigas Lietuvos kariuomenės kūrėjų savanorių sąjungos karininko Antano Juozapavičiaus Alytaus skyriuje ir seniausioje Dzūkijos sostinėje veikiančioje visuomeninėje organizacijoje Alytaus aeroklubas.

Filialo vadovo poste D. Sinkevičius pakeitė neilgai vadovavusią Deimantę Laumytę, kuri praėjusiais metais pradėjo dirbti vietoje Linos Sosunovičienės. Dar anksčiau rūmų filialui Alytuje vadovavo Romualdas Ambroževičius. VPPAR prezidento praeigas eina alytiškis, Alytaus miesto tarybos narys, verslininkas Sigitas Leonavičius.

 


Komentarai

9
Komentuoti
Lione2020-01-29
Komentarai puikiai papuldo straipsnį.
????????????2020-01-29
Aktyvus , impulsyvus pseudo verslininkas, kurio verslo vadybos galimybemis nepatiketu net didziausi optimistai po pirmo pokalbio .

>To Dzūkijos grikiams2020-01-28
Užuojauta durneliui...
To Dzūkijos grikiams2020-01-28
Atsiprašome, nežinojome, kad šūdo bačkų gamintojas pas jus ten priimtas tik dėl grožio:)
kaims2020-01-28
kaip nuotrauka išduoda provincialumą, - lyg po kvarco lempa pabuvęs, bet fone tvartas :) ......
tak to tak....2020-01-28
Ne carskoe delo v mande koviriatssia-bojarin prišliom.
Dzūkijos grikiams2020-01-28
Leonavičius nieko nepriima į darbą ir nieko neišmeta. Ne prezidento tai pareigos. Atrankai konkursuose vadovauja VPPAR generalinis direktorius dr. Almantas Danilevičius. Ar jau net skaityti nemokate ?
Vizija2020-01-28
Jeigu dirbs-neišmes. Laikai tokie, kad reikia dirbti ir tik už darbo rezultatus žmonėms atlyginimas yra mokamas.
Moteriškėms ten nelabai sekėsi 2020-01-28
Už kiek laiko šitą Leonavicius išmes:)
traffix.lt