17 c Alytus
Penktadienis, Rugpjūčio 14d.
Alytus
2020 Sausio 1d.
5

LRT „Metų populiariausias“ – Alytaus meras

titleLRT „Metų apdovanojimų“ laureatas, „Metų populiariausio“ statulėlės laimėtojas Alytaus miesto meras N. CesiulisD. Umbraso | LRT nuotr.

Naujųjų metų naktį įteikti nacionalinio transliuotojo LRT „Metų apdovanojimai“. Statulėlių buvo 10, viena jų pargabenta į Alytų. 

„Metų populiariausio“ statulėlė atiteko Alytaus miesto merui Nerijui Cesiuliui, kuris buvo nominuotas keliems apdovanojimams. 

„Neskaičiavęs darbo valandų, pasitelkęs viešumo galią ir puikų humoro jausmą, jis vos per kelias dienas tapo žiniasklaidos ir socialinių tinklų riteriu“, - „Metų apdovanojimų“ laureatą pristatė nacionalinis transliuotojas, N. Cesiulį taip pat įvardijęs „atkakliu, nieko nepagražinančiu bendruomenės lyderiu“, kuris kritiniu metu ėmėsi atsakomybės ir stojo ugniagesių pusėn.

„Niekada nesiekiau populiarumo. Būtent todėl šitas apdovanojimas – man labai brangus. Nes tai – žmonių, kurie manimi tiki ir pasitiki, apdovanojimas. O kai tokių žmonių yra tikrai labai daug – tai ne tik džiaugsmas, bet ir didžiulė atsakomybė. Mano pareiga – tuos lūkesčius ir pasitikėjimą pateisinti. Dabar naktim nemiegosiu. Ačiū šeimai, ačiū komandai, ačiū visiems alytiškiams, ačiū esantiems čia ir prie televizoriaus ekranų. Kad tikit, pasitikit ir vertinat. Kad jūsų visų namai būtų pilni juoko ir duonos. Laimingų Naujųjų metų", – kalbėjo Alytaus miesto meras N. Cesiulis.

Žiūrovai apdovanojimams pasiūlė iš viso daugiau nei 1 tūkst. 500 kandidatų, komisija išrinko 7 nugalėtojus, „Metų pokšto“ nugalėtoją rinko nacionalinio transliuotojo portalo skaitytojai, o N. Cesiuliui atitekusi „Metų populiariausio“ bei režisieriui Daliui Abariui skirta „Metų draugo“ statulės įteiktos LRT sprendimu.


Komentarai

5
Komentuoti
Romka2020-01-02
Šaunuolis meras????
saule2020-01-01
gal kas video?
alytiškė2020-01-01
Nuostabu. VALIO VALIO, VALIO.
alytiškė2020-01-01
Nuostabu. VALIO VALIO, VALIO.
Birute2020-01-01
Saunuolis-Vertas! Sekmes!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Žolinė Pivašiūnuose