-4 c Alytus
Trečiadienis, Gruodžio 2d.
Laisvalaikis ir kultūra
2019 Gruodžio 25d.
0

Alytuje K. Kerbedį ir jo grupę išgirs daugiau klausytojų nei iš pradžių planuota (ŠIANDIEN)

titleNuotraukų galerija

Kastytis Kerbedis į Alytų atvyksta koncertui gruodžio 30–ąją. 

„Išskirtinis „senelio“ koncertas Alytaus arenoje!“, - skelbia dainininkas, iki susitikimo su publika likus savaitei su organizatoriais nusprendęs atverti ir papildomus arenos sektorius.

Naujųjų metų išvakarėse Alytuje bus surengtas šventinis kokybės koncertas, į kurį galės patekti daugiau nei iš pradžių planuota klausytojų. Jų susirinks ne tik iš Dzūkijos sostinės, bet ir iš krašto, mat koncertas – vienintelis Pietų Lietuvoje. 

Renginyje skambės nostalgiją keliantys hitai, bet ir naujausios dainos. Jaunatviškumu ir energija publiką kerintis K. Kerbedis šiuo metu tarsi išgyvena auksinį savo muzikinės karjeros etapą, o svarbiausia, kad atlikėjas spinduliuoja noru sėkme pasidalinti su visais savo gerbėjais.

Kai kurie dainininką vadina „pasikėlusiu“, tačiau kaip bevertintume K. Kerbedį, tai ypatingu santykiu su žiūrovais pasižymintis atlikėjas, o jo koncertuose publika visuomet gali tikėtis šimtaprocentinio dainininko atsidavimo. Tai – atlikėjas, kurio renginių aprašymuose daug vaizdingų epitetų ir iškalbingų būdvardžių ieškoti nereikia, dažniausiai užtenka dviejų žodžių, kuriais pasakoma viskas – Kastytis Kerbedis. Jo dainos, atlikimo maniera, preciziškas tikslumas ir unikalus vokalas nepalieka abejingų, o pats dainininkas turi ir dar vieną išskirtinumą – jo kūryba vienija vyresniąją ir jaunąją kartas. „Senelis“ – „visaliaudinis“, visų amžiaus grupių atlikėjas – jau priešpaskutinę metų dieną Alytaus arenoje.

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt