15 c Alytus
Šeštadienis, Rugsėjo 19d.
AlytusVerslasTechnologijos
2019 Gruodžio 2d.
2

Įdomu: „pasidaryk pats“ gėlių puokštės internetu

title

Alytuje pradeda veikti naujoviška gėlių parduotuvė. Ji išsiskiria tuo, kad pasirinkti puokštės sudėtį, pamatyti, kaip ji atrodys sukurta, galime internete.

„Daug dėmesio skyrėme tam, kad procesas būtų paprastas ir malonus. Norint sukurti puokštę, pirkėjui tereikia atlikti kelis paprastus veiksmus“, – sako projekto kūrėja Jūratė Stučinskienė.

Taip, gėles pirkti salonuose – ramiau, nes galima matyti, kaip jos atrodo. Kita vertus, perkant internetu galima sutaupyti laiko. Pasak J. Stučinskienės, nauja svetainė gali pasiūlyti abu dalykus – kurti puokštę internetu ir matyti, kaip ji atrodys iš tikrųjų.

Svetainėje pristatomas unikalus puokštės kūrimo būdas – pasirenkant ar keičiant puokštės dalis visą laiką matomas vaizdas, kaip ji atrodys tikrovėje. Galima keisti ne tik gėles ir pakuotės spalvą, bet ir pridėti lipduką su asmenine žinute, kurio dizainą galima rinktis iš kelių variantų.

Užsakytas puokštes galima atsiimti patiems arba pristatyti norimu adresu. Puokštes galima ne tik kurti, bet ir rinktis iš siūlomų jau sukurtų variantų.

„Artimiausiu metu įtraukti dar daugiau gėlių pasirinkimų ir taip lankytojų kūrybiškumui suteikti dar daugiau laisvės“, - planuoja naujoviškos prekybos gėlėmis Alytuje pradininkai.


Komentarai

2
Komentuoti
Jurgita2019-12-02
Didžiausios Jums sėkmės!
vytautas2019-12-02
Saunuole, sveikinu
Sekmes !
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Rudens lygė