11 c Alytus
Trečiadienis, Birželio 3d.
SportasKrepšinis
2019 Lapkričio 24d.
1

Su „Žalgiriu“ garbingiausiai kovėsi jaunieji alytiškiai, vyresnieji patyrė triuškinimus

title„Alytaus-SRC“ komanda po EYBL rungtynių su Kauno „Žalgiriu“

Naujojo Kauno žalgiriečio Kelvin Creswell Rivers ir naujojo „dzūko“ Gabe DeWoe debiuto Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) baigėsi „Sintek-Dzūkijos“ antirekordu. Alytaus komanda išvykoje Kauno „Žalgiriui“ pralaimėjo daugiau nei „dvigubai“ – 50:102.

Amerikietis G. DeWoe Alytaus komandai pelnė 4 taškus, K. C. Rivers žalgiriečiams – 15 ir beveik rezultatyviausiu, atsilikdamas tik nuo Martino Geben (18 tašk.).

„Sintek-Dzūkijoje“ nebuvo nė vieno žaidėjusio, surinkusio dviženklio taškų skaičiaus, o rezultatyviausio Alytaus krepšininko, legioneriaus  iš Serbijos Radoslav Pekovič, sąskaitoje buvo 9 taškai.

„Žalgiris“ susitikime su „Sintek-Dzūkija“ pataikė 21 tritaškį (iš 41)  ir pagerino LKL sezono tritaškių rekordą bei pasiekė antrąjį geriausią rezultatą per visą lygos istoriją. Prieš 15 metų dabar neegzistuojančiam Kauno „LSU-Atletui“ žalgiriečiai buvo išrašę 23 tritaškius.

Nemalonų triuškinimą patyrė ne tik LKL, tačiau ir RKL (Regionų krepšinio lygoje) žaidžianti „Dzūkija 2“ komanda. Kauno „Žalgiriui 3” ji pralaimėjo 51:90. Alytaus komandoje rezultatyviausiai žaidė Tomas Pačėsas jaun. (18 tašk.) ir Justinas Švedas (14 tašk.).

Garbingiausiai žalgiriečiams pasipriešino „Alytaus-SRC“ komanda. EYBL (Europos jaunimo krepšinio lygos) U-16 pirmojo diviziono rungtynėse alytiškiai Kauno „Žalgirį“ nugalėjo pirmame (21:15) ir ketvirtame (18:13) kėlinukuose, tačiau neprilygo prieš ir po didžiosios petraukos ir pralaimėjo 59:67. Rezultatyviausi dzūkų gretose buvo Nojus Lebskas (12 tašk.), Martas Varanius (10 tašk.) ir Titas Rasymas (9 tašk.).


Komentarai

1
Komentuoti
Marytė 2019-11-25
Labai džiaugiamės, kad pagaliau laimėjo Žalgiris ir pažiūrėsim ar tie tritaškiai prieš eurolygos rungtynes
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Tėvo diena | Mano aktyvus tėtis