4 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
Laisvalaikis ir kultūraAktualijos
2019 Lapkričio 16d.
4

Ekstremali situacija mieste ir rajone prie renginių lankomumo neprisideda

titleAlytausgidas.lt nuotr.

„Koncertą Alytuje lapkričio 16 dieną atšaukiame“, - prieš kurį laiką informavo Džordana Butkutė“, „Spektaklis „Otelas“ dėl nenumatytų aplinkybių perkeliamas“, - pranešė Anželikos Cholinos teatras, „Koncertas „Baltasis kiras“ ir choras „Varsa“ – atšauktas“, - atsiprašė organizatoriai.

Tai – tik keletas neįvyksiančių, perkeltų renginių iš galybės Alytuje suplanuotų, tačiau tendencijos neramina.

„Sunku spėti, ar tik gaisras sukėlė tokius lankytojų pokyčius dėl kurių turėjome perkelti ir atšaukti ne vieną koncertą“, - spėja Alytaus kultūros centro (AKC) rinkodaros ir komunikacijos specialistė Iveta Komičiūtė.

Specialistės teigimu, nėra abejonės, Alytuje nuo spalio 16-osios vykęs gaisras – svari reperturo pokyčių priežastis, nes ekstremali situacija mieste, kiek žinoma, neatšaukta iki šiol.

Jeigu grupių „Dar“, „Pikaso“ ir Ovidijaus Vyšniausko pasidymai buvo nukelti dėl vykusio gaisro spalį, lapkričio repertuaro keitimai nėra lengvai paaiškinami, tačiau ekstremali situacija mieste ir rajone prie renginių lankomumo neprisideda.

Pasak AKC specialistės, gaisro metu alytiškiai neturėjo galimybės įvažiuoti į Pramonės rajoną, o gaisrą užgesinus – jaučiama baimė kurį laiką nesiartinti prie gaisro židinio, taip pat ir lankytis kultūros centre, kuris – visai čia pat gaisravietės.

Žinoma, renginiai, kurie buvo perkelti ir atšaukti jau po gaisro – ne AKC, o pačių organizatorių reikalas, juolab jie, o ne Alytaus kultūrininkai nusprendė perkelti ar atšaukti minėtus renginius.

Atšaukdami pasirodymus vieni atvažiuoti baiminosi dėl galimų gaisro padarinių,  kiti turėjo techninių nesklandumų. Kyla nepatogumų, tačiau svarbiausia, kad laikomasi finansinės atsakomybės, renginio organizatoriai, atšaukę, perkėlę koncertą, grąžina pinigus už bilietus.

„Žinoma, kultūros centrui renginių atšaukimai – nuostolis, kaip ir organizatoriui, nei vienai pusei tai nėra naudinga tiek emocine, tiek finansine prasme“, - neslepia I. Komičiūtė, pastebėdama, kad gyvenimas ir kultūra teka toliau bei atkreipdama dėmesį, jog lapkritis, gruodis – tikrai turtingi renginiais.


Komentarai

4
Komentuoti
Teta2019-11-18
Čia tik pretekstas. Neina žmonės o tokius spaktaklius ir butkute su savo seniena...
Kas per daug tas nesveika2019-11-18
Per daug tų renginių daroma. Žiūrovas išlepęs. Perpus mieste mažint renginių, tuomet bus ir atlikėjams gerai ir žiūrovas eis i renginį kaip i šventę o ne kaip i parduotuvę.
nuomone2019-11-17
alytaus raj dar ekstremali situacija neatsaukta kokia padetis su sachtiniu suliniu vandeniu zzmones ji naudoja o galtai nuodai kas ji tirs miklusenuose geniuose kituose kaimuose kas atsakys gyventojams vandens tiekima gal cicinas vykdys kur garsieji alytaus gamtosaugininkai ko jie tyli kur issitirti dabar suliniu vandeny kas atsakys
Medvilnės kaminas2019-11-16
Suduodate. Bilietus atpiginkite 50 procentų ir bus tos liaudies, o nuostolį, tegu padengia kaltininkai.
traffix.lt