-4 c Alytus
Pirmadienis, Kovo 30d.
Alytus
2019 Lapkričio 6d.
0

„Gerumo žvaigždė“ prasidėjo, akcija vyks iki Kalėdų

titleNuotraukų galerija

„Gerumo žvaigždė“ – jau tryliktą kartą nuo 2007 metų organizuojama socialinė paramos akcija. Šių metų kalėdinės paramos akcija bus skirta Lietuvos Raudonojo Kryžiaus Alytaus padalinio globojamoms šeimoms ir asmenims.

... Visų jų akys viltingos ir kupinos gerumo, be jokio kartėlio ar nuoskaudų likimui, nors klausantis jų gyvenimo istorijų darosi skaudu. Klausaisi ir neatsistebi jauno vaikino optimizmu, kai būdamas vaikas netenka kojų, o vėliau dar ir užsikrečia sunkia liga. Tačiau  nepalūžta ir bando mėgautis gyvenimu keliaudamas dviračiu. Ne mažiau jaudinančios istorijos ir lankant vienišus tėvus, kurie augina mažus vaikus. Gyventi nuomojame bute, kai mėnesio pajamos nesiekia nė 300 eurų ir auginti guvią mergytę, kurios mama ja nė nepasidomi.  Ar mes sugebėtume tokiomis aplinkybėmis ir toliau džiaugtis gyvenimu, su viltimi laukti rytojaus?...

Klausantis visų istorijų apima liūdesys, bet turime vilties, kad jų šeimose šiais metais sužibs „Gerumo žvaigždė“.

Bendrovės „Lankava“ kolektyvas kviečia savo klientus prisidėti prie Raudonojo Kryžiaus Alytaus padalinio globojamų šeimų ir asmenų.

Parduotuvėje „Lankava“ pirkdami „Gerumo žvaigždės“ akcijos ženklu pažymėtas prekes, dalį pinigų skirsite paramos fondui.

Kalėdinė paramos akcija jau prasidėjo ir vyks iki gruodžio 24 dienos.

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt