13 c Alytus
Antradienis, Birželio 2d.
112
2019 Spalio 30d.
15

Alytaus meras mūru stoja už ugniagesius

titleAlytausgidas.lt video stop kadras

Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis feisbuke sureagavo į pasirodžiusią kritiką Alytaus ugniagesių vedliui Algirdui Bautroniui. Anot jo, viršininkui ir visiems ugniagesiams turėtų būti suteikti valstybiniai ordinai.

Po 15min pasirodžiusio straipsnio, kuriame teigiama, kad A. Bautronį žeidžia ugniagesių profsąjungos priekaištai, esą klausimas, ar buvo tinkamai pasirūpinta ugniagesių saugumu.

„Sakykite, kodėl ugniagesių profsąjunga atsiranda tada, kai gaisras užgesintas? O kur jūs buvote anksčiau? Ugniagesių gynėjas į gaisrą atvyko 6 parą. Tyliai pasidairė, pašniukštinėjo, nei „labas“, nei „viso gero“ ir po pusvalandžio dingo. Jeigu matė, kad reikia dušų, lovų, švarių poilsio zonų ir kitų dalykų, kodėl tą pačią akimirką neatėjo ir nepasakė, Nerijau, reikia dušų, reikia lovų, reikia to ir ano.

Juk kas ko prašė – viską padarėm. Nebuvo nė vieno čia ir dabar nepadaryto dalyko. Parūpinom maisto, kalį, magnį vyrams vežėm kibirais. Vandens, technikos. Būtų kas nors pasakę, dar reikia to ir šito, garbės žodis, viskas būtų buvę“, – feisbuke rašė meras.

Meras teigia paprašęs, kad Alytaus Ekstremalių situacijų komisija gaisro padarinių likvidavimo operacijos vadovu vietoj Juliaus Janonio paskirtų kitą – nešališką specialistą.

„Man pažadėta, kad tai bus padaryta rytoj“, – sako meras.


lrt.lt

Komentarai

15
Komentuoti
Loreta2019-11-01
Pasirodo, kad doras ir sąžiningas valdžios žmogus, jau yra retenybė.
Tai apie Jus, gerbiamas Alytaus Mere.
O sostinė siunčia savo klapčiukus, gal jiems pasiseks sutrypti tai, kas dar yra išlikę dori ir atsakingi už bendražmogiškas vertybes-žmogus gyvybę ir sveikatą.
Dalia2019-10-31
O tai kaltu dėl gaisro jau neieško niekas????
Dioksinas pasklido ko gero po visą Lietuvą. Kodėl netiria kitur?
Dalia2019-10-31
Kidėl nuo dioksino ir kitų nuodų niekam neleudžiami priešnuodžiai nors jie egzustuoja. Ar mero gydymas nuo bronchito yra nornalu?
O gal jo tiesiog neturi Lietuva????
Alytiškis2019-10-31
Tankui-o kur pats buvai?Kuris dar tiek padarė,kiek padarė Meras ir visa ugnegesių komanda???kiek protingų atsiranda,kai košmaras baigėsi...juk gaisras vyko ne vieną dieną,galėjot dalintis mintim ir darbais padėt,o ne liežuviu malt.
ugnele2019-10-31
kokie ten ordinai ? vyrai atliko savo pareiga -algas pakelkit...
vytautas L2019-10-31
viska daro buve komisarikai nieks nepsikeite
josifas2019-10-31
kaltininka-iki gyvos galvos
aukse2019-10-31
pritariu, labai geras komentaras : "suvalgys ir be druskos". Priešų pilna.
Nanana2019-10-31
Laikykites Nerijau,nes suvalgys ir be druskos
STIPRYBES IR SVEIKATOSSSSS
Pritariu Algiui2019-10-31
Sunkiai atlaikysi valdžios spaudimą, iki šiol nei kaltinimai kažkam dėl gaisro pareikšti nei ttt ? - tariasi kas bus kaltas bet greičiausiai bus tik išmokta pamoka. Sėkmės gaisrininkams ir merui kalbanciam TIESĄ.
X2019-10-31
NU BET ŠITAS TANKAS IR DURNAS JEI NESUPRANTI TAI IR NERAŠYK O EIK RŪŠIUOT SUDEGUSIŲ PADANGŲ
tankas2019-10-31
o tau Nerijau tu pats nesupratai kad ugniagesiams reikia dušo? reikia mobilaus namelio su lovomis ir taip toliau o tu traktoriais rūpinaisi , visų pirma žmogus ,o už tai ir gausi pistoną į užpakalį, surasti traktorių ar ekskavatorių galėjo savivaldybėje sėdinčios mergaitės ar gi nėra ten statybos skyriaus, o tu žmonėmis turėjai pasirūpinti higiena poilsiu , čia kaip statybos aptvėriai zoną pastatei šikinykus, mobilius namelius su lovomis ir dušais, informavai valstybės atsakingus asmenis kad padėtis neeilinė ir raštu prašai imtis visų priemonių o dabar??????????????????? svarbu spėjai straispnius rašyti, foto ir video darytis
. 2019-10-31
Dalbajobai sedi siltoj kedej ir knisa visiem prota asilai o tie kur dyrbo ekologistik pragare dare viska kad uzgesytu. Dar knisa prota po laiko jai mate ko truksta tai ko nepasirupino neatliko savo pareigos. Reikejo numest jy nuo stogo y ugny butu nei kaulu nerade ir niekas butu nepasigede
ALGIS2019-10-31
patikek neatlaikysi valdzios spaudimo
Jurate2019-10-31
Aciu ugnegesem ir merui uz toky darba. Neskaitykit bjauriu komentaru nes zmòniu yra dviveidziu.
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Tėvo diena | Mano aktyvus tėtis