0 c Alytus
Sekmadienis, Lapkričio 29d.
AktualijosSveikataPolitika
2019 Spalio 28d.
9

Lietuvos Respublikos prezidentas G. Nausėda Alytuje: „Pamoka bus išmokta“

titleNuotraukų galerijaNerijaus Cesiulio FB paskyros nuotr.

„Į Alytų atvažiavau ne fotografuotis ir ne mojuoti šaukštais po pietų“, - šiandien apsilankęs Dzūkijos sostinėje pareiškė LR prezidentas Gitanas Nausėda.

Pasak prezidento, dabar – laikas ne emocijoms, kurios liaupsina arba linčiuoja, o šaltiems nervams, kurie mums visiems reikalingi, kad įvertintume situaciją, atliktume namų darbus ir kitą kartą ekstremalią padėtį valdytume kaip iš vadovėlio, o ne kaip išeina.

Prezidentas Alytuje padėkojo ugniagesiams, apžiūrėjo gaisravietę, o antradienį Vilniuje susitiks su atsakingų institucijų vadovais. „Mano pasiūlymas jiems bus aiškus ir nedviprasmiškas – perkelti Alytuje išmoktas pamokas į ekstremalių situacijų valdymo mechanizmą“, - teigia G. Nausėda, kurio manymu, kiekvienas nelaimės likvidavimo proceso etapas turi turėti konkretų šeimininką ir atsakingą asmenį, mat kolektyvinė atsakomybė yra jokia atsakomybė.

„Pamoka bus išmokta“, - tvirtina LR prezidentas.

Fotogalerija


Komentarai

9
Komentuoti
GEDA2019-10-29
TURETU BUTI GEDA PREZIDENTUI KAD ATVYKO PO GAISRO O TUREJO ATVYKTI GAISRO METU turbūt bailys yra ir bijojo atvykti ...
Aurimas2019-10-28
Saunuolis musu Prezidentas as tikejiausi kad atvyks ir atvyko saunuolis
Dalia2019-10-28
Kaip gali ponas Nauseda ziureti vargsams ugniagesiams i akis?!!!
Zita2019-10-28
Nieks nesako kad prezidentas turi gaisra gesinti..kaip gaisras uzgesintas ,tai visi islindo is kampiu ir teisinasi.Valdzia uzseme su saldainiais ir Veryga kalbejo kad zmones isvaziuotiu laikinai is namiu,bet klausimas kur jiems vaziuoti nieks nepaiskino juk algiu tokiu negauna kad vilas turetiu..Dar jau bius kalbu kad zmonems padejo..
To ,, ponia Lione"2019-10-28
Ar gebate suvokti tekstą? Negebate!
Apie merą nerašau...
Dar kartą atsakau. Visų pirma, prezidentas paskambino Merui dėl gaisro, niekur jis nepavėlavo...
Už žmonių saugą savivaldybėje yra atsakinga Alytaus miesto savivaldybės ekstramalių situacijų komisija ir jos vadovas. TAI įtvirtinta Civilinės saugos įstatyme, kurį PRIVALU gebėti taikyti atsitikus nelaimei.
Ponia Lione,2019-10-28
nereikia taip primityviai isivaizduoti, kad zmones noretu, kad prezidentas gesintu gaisra. Tikrai niekas net negalvoja apie tai. Mes nusivylem, kad pono prezidento reakcija buvo labai paveluota ir vangi- uzsidege treciadieni, tai ponai is Vilniaus sekancia diena turejo buti Alytuje ir ivertinti gaisro dydi. Jei dabar girdime kad buvo 5 lygio gaisras, tai aisku, kad ne musu meras turejoieskoti technikos, organizuoti viska, o auksti pareigunai. Gerai, meras stengesi, ieskojo-o ka isgirdo is poniosministres? Ir prezidentas dar sako, kad nereikia vienu liaupsinti, kitu smerkti-o kodel mes negalim liapsinti savo mero, kuris tikrai stengesi ir dare viska?
Lionė2019-10-28
Na, žmonės! Ką jūs čia rašote? Prezidentas turi važiuoti gaisro gesinti, Valstybės vadovas? Tai visų pirma, jo ne tokios funkcijos. Tai ką tuomet veiks vykdomoji valdžia? Tame tarpe ir Miesto savivaldybės ekstremaliųjų situacijos komisija, jos VADOVAS. Už ką gaunate atlyginimus?! Ir Nesigirkite, kad popierìų NESKAITOTE. Juk tuose popieriuose VISKAS PARAŠYTA nuo A iki Z, kokie žingsniai pirmieji, atsitikus MIESTO nelaimei. Ar tada reikia ,, šunis lakint, kai jau laikas medžiot". Nesidairykite į Vilnių ir nesiskųskite. Darykite IŠVADAS.
Kiekvienas turime dirbti SAVO darbą pagal atsakomybes ir už gaunamą atlyginimą.
Gintaras2019-10-28
kostiumo nesusitepė, batus gerai po visko nusiplovė? Neduok Dieve, paskui ir Pirmosios Ponios undarokai išsiterlios...
Alytus2019-10-28
Tikrai po piet saukstai...kazi realiaikai vyko ir vyks tokie gaisrai kas ziures i jo sukurtas instrukcijas? juk realybe visada kitokia pone Prezidente!
traffix.lt