11 c Alytus
Penktadienis, Rugsėjo 18d.
AlytusAktualijosTransportas
2019 Spalio 22d.
9

Su gaisru kovojantį Alytų parėmė degalinių tinklas

titleNuotraukų galerija#AlytusMyliNesteGedimino Ryženino iliustracija

Alytaus merui viešai pasidalinus informacija apie kylančius iššūkius ir biurokratinius trukdžius gesinant gaisrą padangų perdirbimo gamykloje – pagalbą pasiūlė degalinių tinklas, pasiūlęs 2 tūkst. litrų degalų, kuriuos gaisro gesinimo ir likvidavimo komandos galės įsipilti nemokamai Alytuje.

„Reaguodami į susidariusią ekstremalią situaciją Alytuje jaučiame pareigą prisidėti ir palengvinti gaisro gesinimo darbų organizavimo naštą. Neatlygintinai tieksime degalus ugniagesių ir kitoms gaisrą Alytuje likviduojančioms brigadoms, kurios rodo išskirtines pastangas ir pasiaukojimą“, – pranešė socialiai atsakingas, alytiškių rūpesčiams neabejingas degalinių tinklas.

Pasak Alytaus miesto mero Nerijaus Cesiulio, gaisravietėje šiuo metu dirba įvairi sunkioji gelbėtojų technika, kaip ilgatrasės karpymo žirklės, ekskavatoriai, pjautuvai, keltuvai, todėl parama degalais yra labai reikalinga.

„Šis gaisras ir Alytaus miestą ištikusi nelaimė yra didžiulis išbandymas visai valstybei. Aktyviai į pagalbą įsitraukusi visuomenė ir verslas parodė, kad nelaimės akivaizdoje galime būti vieningi. Operatyvi visų pagalba yra labai reikalinga ir reikšminga“, – pažymėjo Alytaus miesto meras.

Gaisrą Alytuje ugniagesiai gesina jau septintą dieną. Iki šiol įvairi priešgaisrinės apsaugos gelbėtojų technika jau sunaudojo 4 tūkst. litrų degalų. Minėtus 2 tūkst. litrų degalų ugniagesiams Dzūkijos sostinėje dovanoja „Neste“.

Fotogalerija


Komentarai

9
Komentuoti
Onutė2019-10-24
Yra ir vadovų su dosnia širdimi
Edas2019-10-23
Pagarba Neste vadovybei ! Labai džiugu ,kad privatus verslas sureguoja ir padėda nelaimės atvejais. Biurokratams iš Vilniaus sunkiai tai suvokiama.
Roma2019-10-23
Šaunuoliai degalinės vadovai.nors viena degalinė suprato ko ugnegdsiam reikia
Eimantas2019-10-22
Visada pyliau ir pilsiu (degalus)NESTE.
adas2019-10-22
Prisidedam ir mes parama alytiškiai pilam degalus tik Neste.
VALIO2019-10-22
Begalinė pagarba ir padėka ! NESTE šaunuoliai .
cha cha2019-10-22
Didžiausia pagarba Neste.
hmm2019-10-22
Nuo siol stengsimes piltis kuria tik Neste degalinese. Aciu jiems.
alytiske2019-10-22
pagarba tokiam verslui.
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Alytus2020
  • Rudens lygė