13 c Alytus
Ketvirtadienis, Gegužės 28d.
AlytusĮdomuAktualijos
2019 Spalio 22d.
12

Gaisravietės planą surado ir atnešė gyventojai

titleNuotraukų galerijaXX amžiaus 8-ojo dešimtmečio pradžioje statomas Alytaus medvilnės kombinatasZenono Bulgakovo nuotr.

„Žinote, kas padeda? Ogi mūsų miesto žmonės, kurie keliasdešimt metų dirbo buvusiame medvilnės kombinate, žinantys kiekvieną pastato kampą ir šachtą, bei iš namų (!) atnešę pastato planus, beisginčijantys tarpusavyje ir besidalijantys prisiminimais", - savo reakcija iš septintą dieną šeštame mieste vykstančio gaisro pasidalino Alytaus miesto mero Nerijaus Cesiulio patarėjas Aurelijus Jaruševičius.

Neabejingų alytiškių pagalba sekmadienį vakare buvo atrastos techninės patalpos, kuriose kaupėsi gaisro gesinimui naudojamas vanduo. 

„... O penktą ar šeštą gaisro dieną atsiradęs įvairiausių VIP’ų dėmesys paprasčiausiai nublanksta prieš eilinių miesto gyventojų siūlomus lašinius ir pyragus.Beje, ar dar pamenate, kad du vidaus reikalų viceministrai yra iš Alytaus?..", - ironišką, tačiau iš esmės tikrovę labai atspindinčia savo nuomone pasidalino mero patarėjas.

Fotogalerija


Komentarai

12
Komentuoti
M2019-10-23
Didžiausia pagarba ugniagesiams ir Alytaus merui N. Cesiuliui bei kitiems žmonėms, kurie prisidėjo bet kokia pagalba. O va rajono meras......!!! Tiesiog žmogus, kuriam iš tikrųjų "rūpi" žmonės. Jei taip tie dūmų debesys būtų pasisukę į tą Alytaus rajono pusę kur pats gyvena. Manau būtų tą pačią naktį sureagavęs, o gal ir ne. Juk ne vienas namas yra. Galima ir į kitą persikraustyt laikinai. Taip kad mielieji rajono gyventojai gal atsimerkit, pasižiūrėkit ką mes išsirenkam. (Oi palaukit jau kelintą kadenciją jis vis nepakeičiams rajono meras?)
Rinkejas2019-10-23
Kasciuno alytiskiai nerinko tai pagal sâraša įslydęs parsidavelis nereikalingi tokie tautos išrinktieji alytuj
Romas2019-10-22
Šį tekstilės pastatų planą,nuo pirmų gaisro dienų naudojo gaisrininkai,o penktadienį buvę ilgamečiai tekstilės darbuotojai nurodė oro padavimų šachtas po pastatais(jos jau buvo užpildytos vandeniu),kurių reikėjo vengti įvedant sunkią techniką.
zize2019-10-22
jus matete koks Cesiulis pervarges?kaip jis aukojasi del musu visu.gaisrininkams ir visiems kurie gesina ir stengiasi del musu sveikatos,Didelis Aciu!manau nekyla klausimas kas sekancia kadencija bus Alytaus meras.Stiprybes Gerbiamas Cesiuli!
zize2019-10-22
kad toks prezidentas kaip gerbiamas Cesiulis!manau ir vaikus sugrazintu is norvegijos.tik Pagarba musu merui
LINA2019-10-22
SVEIKI, MIELIEJI TAUTIECIAI, NUOSIRDZIAI VISUS UZJAUCIAME SIA SUNKIA VALANDA. IR NORIME PADEKOTI, VISIEMS ZMONEMS, KURIE TEN DIRBA, NEGAILEDAMI , SAVO SVEIKATOS , NEI JEGU. NORS PUIKIAI ZINODAMI, KAS GALI ATSITIKTI SU JU SVEIKATA, PO-SIU BAISIU PADARINIU. PUIKIAI SUPRANTAME VISI, KOKIOS MEDZIAGOS ISEJO I ORA, NUO ANTRADIENIO PASKAICIUOKITE , KIEK LAIKO PRAEJO, BET DAR GAISRAS , SIUO METU NEUZGESINTAS. I ORA SMILGSTANCIOS DALELES YRA , KUR KAS PAVOJINGESNES, SIUO METU NEI STAIGA ISLEKE DUMAI. ZINOME, KAD IR JIE PAVOJINGI, BET SIUO METU DAR PAVOJINGIAU. ACIU MERUI''NERIJUI CESULIUI''. KURY JAU DABAR GALIMA PRISKIRTI PRIE GARBINGU, SAVO MIESTUI PASIAUKOJANCIAM. TAI DIDIS VYRAS, ZMOGUS IS DIDZIOSIOS RAIDES. BEI VISI UGNIAGESIAI, KURIE IKI SIOLEI DIRBA. TIK MUMS IS SALIES PASIZIUREJUS I SIUOS ZMONES, KAIP JIE AUKOJASI BYRA ASAROS. GAILA VAIKU , ANUKU SVEIKATOS, KURI BE KALBU BUS PAVEIKTA. KALTU MES NEIESKOME. TAM YRA SPECIALIOSIOS TARNYBOS. KAIP SAKOMA , NELAIMES AR MIRTIES NIEKAS NENORI IR NELAUKIA. JI ATEINA IR NIEKIENO NELAUKIAMA. TAD, VISIEMS LINKIU STIPRYBES IR SEKMES.
Svajūnas 2019-10-22
Kažin T. Tamulevičiui nebus gėda pravažiuoti į Alytų?
Matote kokių politikų esame atsikratę - tai ką tokie gimto krašto ir alytiškių " mylėtojai" būtų darę jei neduok dieve būtų buvę išrinkti Alytaus merais - būtų dėję į kojas iš čia neatsisukdami ir palikę likimo valiai mus.
Faktiškai taip su mumis pasielgė Tamašūnienė su visa VRM ir Vyriausybė nuo to taip pat neatsiliko...
Va čia jau taip palučjtsa anot maskolių. Ne mano kiaulės ir ne mano pupos... ????
wwww2019-10-22
Pagarba gaisrininkams ir miesto merui N CESIULIUI,kurie negailedami saves gesino gaisra,Sarmata del rajono mero, islindo kaip pilypas is kanapiu kai gaisras prigesintas ir pradejo rupintis Miklusenu gatviu plovimu.Dar didesne gieda del valdziazmogiu is Vilniaus.VRM ministre skalambina kad gaisras uzgesintas,tokia vyt lauk,sugebejo 250 respiratorius atvezt tik pirmadieni pavakari tai prilygsta kaip numirusiam zvake.Kur musu miesto isrinktieji didieji ekologai Sarknickas ir Kasciunas
Gėda2019-10-22
Gėda, gėda, gėda Vidaus reikalų viceministrams alytiškiams Česlovui Mulmai ir Tautvydui Tamulevičiui
Pagarba merui ir tiems kas gali ir padeda bent kuo2019-10-22
O kur kiti savivaldybės aktyvistai ?
Jo2019-10-22
Jūs MERE darot viską teisingai,ir dėl žmonių.Ačiū jums.Nelaimėj pasimatė visų tikri veidai.Labai nusivylėm Alytaus rajono vadu ir kas be ko labai pikti ant valdžios iš Vilniaus.
Bardakas aukščiausio lygio2019-10-22
No comment !
traffix.lt