0 c Alytus
Sekmadienis, Lapkričio 29d.
AlytusŠvietimas
2019 Spalio 21d.
6

Į mokyklas pirmadienį nereikia, į darželius – nebūtina (UŽ PRALEISTĄ DIENĄ MOKĖTI NEREIKS)

titleAlytausgidas.lt nuotr.

Įvertinusi pirmadienį prognozuojamą vėjo krypties pasikeitimą ir galima teršalų koncentracijos judėjimą Alytaus miesto link, miesto savivaldybės ekstremalių situacijų komisija pirmadienio rytą nusprendė:

Pirmadienį Alytaus miesto bendrojo ugdymo mokyklose, Alytaus profesinio rengimo centro skyriuose (Antano Jonyno g., Putinų g., Artūro Sakalausko g.) ir Kauno taikomosios dailės (Dailiųjų amatų) mokyklos Alytaus filiale PAMOKŲ NEVYKDYTI.

Kaip patikslino Alytaus miesto savivaldybė, į klases šiandien mieste susirinko tik tie, kurie neturėjo galimybės pasilikti namuose, o mokyklose vykdomas tik neformalusis švietimas, būrelių veikla.

„Pamokos tikrai nevyks“, - patvirtino ir Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis.

Alytaus miesto lopšeliuose-darželiuose ir mokyklose-darželiuose, dailės mokykloje, jaunimo centre, muzikos mokykloje, ugdymo procesas bus vykdomas, tačiau NEPRIVALOMAS (tėvams, artimiesiems suteikiama teisė pasirinkti – leisti vaikus į įstaigas ar ne).

Už nelankytą dieną lopšelyje, darželyje ar kurioje nors papildomoje mokykloje (dailės, muzikos) ar Jaunimo centre tėveliams mokėti nereikės.

ATNAUJINAMA

Dėl Alytaus kolegijos. Ši mokymo įstaiga miesto švietimo sistemai nepriklauso, tad sprendimą dėl paskaitų vykdymo (nevykdymo) turėtų priimti pati aukštoji mokykla arba LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerija.

Kaip mūsų portalui šiandien pakomentavo miesto švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Vytuolis Valūnas, Alytaus kolegija sprendimą dėl paskaitų vykdymo (nevykdymo) teoriškai gali priimti savo, kaip autonomiškos mokymo įstaigos, sprendimu.

Kaip Alytausgidas.lt patvirtino laikinasis Alytaus kolegijos vadovas Sigitas Naruševičius, pirmadienį paskaitos atšauktos, studentai paleisti namo.


Komentarai

6
Komentuoti
zina2019-10-21
Vyriausybė
Teta2019-10-21
Jo. o kas verslininkams kompensuos tas nedarbo dienas.....
Alius2019-10-21
Atkelkit mokinių atostogas!!!!!Kas įeina į komisiją, kuri sprendžia eiti į mokyklą,ar neiti?
ora2019-10-21
Jau pirmą nelaimės dieną tai reikėjo padaryti, o ne slėpti nelaimės mastą. Protingi žmonės tai suprato iškart, išvežė seniai savo vaikus kuo toliau. Tiesa, dauguma žmonių šios naujienos dar nematė, tat vaikų būreliai mieste traukia mokyklų lik. Ar būtų toks jau didelis nuostolis švietimui, jeigu būtų paskelbę iš vakaro?
zina2019-10-21
O tai į darbą mokytojams reikia eiti?
Jo2019-10-21
Pagarba alytaus gidui nes alytusplius miega, jokiu ziniu apie tai.
traffix.lt