16 c Alytus
Šeštadienis, Liepos 4d.
AlytusNelaimėsAktualijos
2019 Spalio 19d.
14

Alytuje baigėsi respiratoriai

titleAlytuje baigėsi respiratoriaiAlytausgidas.lt nuotr.

Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis:

„...Džiaugtis tikrai nėra kuo. Meteorologai prognozuoja, kad vėjas gali pasisukti į miestą. Sakau kaip vyras, tėvas, draugas - neikit į lauką, neatidarykit langų, jei galit išvažiuokit toliau nuo gaisro židinio atsižvelgiant į oro prognozes.

Visiškai trūko kantrybė, nes Pramonės parke kai kurių įmonių vadovai vis dar verčia žmones dirbti. Einu tiesiai į tas įmones ir reikalauju griežtai baigti darbus. Tai yra didžiulis ir visiškai nepateisinamas darbdavių abejingumas. Jokiais pinigais žmonių sveikatos neišmatuosi.

Maža to, Alytuje baigėsi respiratoriai. Darom ką galim. Po Lietuvą išsiųstos pajėgos gauti jų tiek, kiek reikia.

Oro taršos matavimo stotelę perkėlėme į Putinus, šalia „.Bangos" (Alytausgifdas.lt pastaba - „.Iki") parduotuvės. Mačiau motinas su kūdikiais gatvėse, vaikus, senelius Putinų mikrorajone - žmonės, nerizikuokite savo sveikata. Rūpinkitės savimi ir artimaisiais“.

Primename, kad Alytaus m. vicemeras Šarūnas Klėgeris respiratorius dalinti Alytaus miesto gyventojams siūlė nuo pat pirmosios nelaimės dienos, trečiadienio, spalio 16-osios, tačiau dėl nesuprantamų priežasčių šio pasiūlymo buvo atsisakyta.


Komentarai

14
Komentuoti
Kažkas rašė kas žmonės glusai, taip2019-10-19
Paprastas respiratorius sulaiko kenksmingas smulkiąsias dalelės, jei nezinot nerasykit nesąmonių. Respiratoriu galima pasigaminti ir iš marlės ir vatos tik visi panski ir kažkokia gėda dėvėti apsauga, verčiau vaikščioti gryna gavau ir likti durnam.
ALGIS2019-10-19
o ka jie sulaiko ,juk nieko nebent siuksles kad i burna nepetektu .NEJUOKINKIT SVIETO
Kuka2019-10-19
Jo. raspiratoriais savyvaldybei tai kainuoja.o darbdaviams komanduoja..
Kuka2019-10-19
Jo. raspiratoriais savyvaldybei tai kainuoja.o darbdaviams komanduoja..
Respiratorius X310SV FFP3 R D2019-10-19
https://www.apolina.lt/product-category/sample-product/respiratorius-x310sv-ffp3-r-d/
tai ar tikrai2019-10-19
sunku parašyti, jeigu jau straipsnį rašo, koks ženklinimas turi būti, koks tinkamas? Ar patiems dar reikia kažkur susiieškoti tokią info ? Protingi žmonės taip, susiras, jau susiradę seniausiai, na bet gi visokių yra, tai jeigu jau informuojama apie respiartorius tai parašykit viską nuo A iki Z. Kokie tinkami, koks ženklinimas, kur juos galima nusipirkti, kiek kainuoja Kodėl pas mus viskas daroma per subinę ??
Ar tikrai2019-10-19
taip sunku pasiskaityti info koks respiratorius (kadangi jie visi turi ženklinimus) yra tinkamas, o po to rašinėti, kad niekas čia nepadės ir panašiai.
priežastis paprasta2019-10-19
"oro taršos nėra, sveikatai pavojaus nėra", tai kam gi tau tas respiratorius ?
kaip sakant2019-10-19
būtų labai idomu sužinot priežastis dek kuriu buvo atsisakyta gyventojams dalint respiratorius.........
nuotraukoj2019-10-19
čia visai ne respiratorius, o tik kaukė sergant kokiu gripu kad bacilu neskleist, o nuo taršos tokie neapsaugos.......eilinis žiniasklaidos blefas........
Marius2019-10-19
Kai kurie dar nesupranta ant kiek tai yra pavojinga... pažiūri tv- žmonių sveikatai pavojaus nėra, paskaito soc.tinkluose- baisus pavojus sveikatai... tokių,skirtingų vertinimų, prisiskaito ir nežino kuo tikėt,todėl ignoruoja...
čia kaukės2019-10-19
Tokie nieko ten nepadeda, na gal kažkiek geriau, nei nieko, bet nekažką.
!!!!!2019-10-19
Idomu apie kokius respiratorius jie kalba. Jeigu apie tuos vienkartinius, kur foto, tai vaistinese yra, pats pirkau siandien, bet abejoju, ar jie ka padeda.
žmonės bobausiai2019-10-19
Yra tokių kur dar pasidarę lyg ir pramogas ir laksto pauostinėt kur smirda daugiau , kur mažiau. Sunku patikėti, kiek glušų yra aplink, atrodo net išsilavinusių žmonių tarpe, bet tokios situacijos puikiai tą atskleidžia
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) diena