19 c Alytus
Antradienis, Gegužės 26d.
2019 Spalio 15d.
1

Buvęs pareigūnas su bedarbe ponia pirko 9 automobilius, pastatus ir sklypus (ATNAUJINTA)

title

Baigtas ikiteisminis tyrimas, kuriame sutuoktiniai iš Alytaus įtariami neteisėtu praturtėjimu.

Tyrimo duomenys rodo, kad vyras ir jo sutuoktinė daugiau kaip 90 tūkst. vertės turimo turto negalėjo įgyti teisėtomis pajamomis.

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) Kauno apygardos valdyba kartu su Kauno apygardos prokuratūra nustatė, kad tasai teisėtomis pajamomis turimo turto įgyti galimybių neturėjęs vyras – buvęs policijos pareigūnas.

Išaiškinta, kad alytiškis kartu su tuo metu niekur nedirbusia sutuoktine įsigijo devynis automobilius, buvusios valgyklos pastatą, butą, garažą ir kelis žemės sklypus pačiame Alytaus mieste bei rajone. 

Tyrimo metu paskaičiuota, kad tuo metu alytiškis kartu su savo sutuoktine neturėjo ir neturi pakankamai pajamų daugiau nei 90 tūkst. eurų vertės turtui įsigyti, nes tuo laikotarpiu (2010-2013 m.) šeimos pajamos buvo tik vyro gaunamas darbo užmokestis.    

Kauno apygardos prokurorui surašius kaltinamąjį aktą, baudžiamoji byla perduota Alytaus apylinkės teismo Alytaus rūmams.

Baudžiamasis kodeksas nustato, kad asmuo, turėjęs nuosavybės teise didesnį negu 500 MGL vertės turtą, kuris negalėjo būti įgytas teisėtomis pajamomis, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki 4 metų.

ATNAUJINTA

Kokiame policijos padalinyje anksčiau dirbo ir ką dirbo minėtas buvęs pareigūnas, Alytaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas informuoti negalėjo, nes, pasak jo atstovų, tyrimo duomenų neturėjo.

FNTT prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos atstovai detalių pateikti nepanoro, argumentuodami asmens duomenų teikimo apribojimais, nekaltumo prezumpcija ir t.t.


Komentarai

1
Komentuoti
aga2019-10-15
sutikciau bauda sumoket uz nelegales pajamas isigyta turta ir vel juo naudotis ar gauti nauda is jo , juokinga ...
traffix.lt

Susiję straipsniai