6 c Alytus
Penktadienis, Balandžio 3d.
Alytus
2019 Spalio 15d.
5

Kalniškės g. garažų savininkų dėmesiui – atlaisvinkite teritoriją

titleGaražai Kalniškės g. (ASM nuotr.)

Keli šimtai laikinųjų statinių, kitaip vadinamų metalinių garažų, Kalniškės g. pastatyti ant valstybinės žemės, kurią šiemet palaipsniui pradėjo tvarkyti Alytaus miesto savivaldybė. Pirmiausia tvarkoma toliausiai esanti teritorija, iš kurios garažai jau iškelti, tačiau liko daug atliekų ir šiukšlių. Vėliau palaipsniui bus tvarkomos ir kitos teritorijos. Todėl prašome metalinių garažų savininkų atlaisvinti teritoriją.

Garažų savininkų prašome tvarkingai nusikelti savo laikinuosius statinius, išvežti šiukšles ir atliekas, nepalikti garažų duobių, nes į tvarkomą teritoriją užsukantys žmonės, nepastebėję atvirų duobių,  gali susižeisti.

Laikinieji metaliniai garažai yra nelaikomi statiniais, jie yra kilnojamieji daiktai ir, atsiradus poreikiui, privalo būti nukelti. Kalniškės g. esančios valstybinės žemės teritorijos dalies nuosavybės teisė (suformuoti sklypai) bus grąžinta buvusiems žemės sklypų savininkams, kita dalis žemės bus pritaikyta savivaldybės reikmėms.

Pernai jau sutvarkyta ir buvusi Klevų g. metalinių garažų teritorija. Joje įrengiamas kolumbariumų kompleksas. Taip pat planuojama įrengti automobilių stovėjimo aikštelę kapinių lankytojams ir žaliąją teritoriją, kuri atskirtų gyvenamąją erdvę nuo kapinių. 

Galbūt turite klausimų? Kreipkitės į savivaldybės administracijos Aplinkos apsaugos skyrių, tel. (8 315) 55 116, 55 117, el. p. [email protected]

 

AMS Komunikacijos skyriaus informacija


Komentarai

5
Komentuoti
tai2019-10-16
sako valstybes zeme otai kad valstybe ir sudaro zmones
jonas2019-10-16
pdsrtai viską naikina
Juozui2019-10-16
Tai nusipirk savo zemes ir statykis ta savo garaza, o ne valstybineje zemeje. Gudrutis...
Juozas2019-10-16
O tai kur mes masinas laikysim ir remontuosim? Gal norit atskira garazu kompleksa padaryt? Maziausiai reikia tai dar vieno prekybcentrio. Mano garazo nenukelsit galit grauzt varpa..
cba2019-10-15
poxui mum
traffix.lt