1 c Alytus
Šeštadienis, Balandžio 4d.
Sportas
2019 Spalio 9d.
0

„Alytaus prekyba-Parama“ tęs pasirodymą Lietuvos ir Baltijos moterų čempionatuose

title„Alytaus prekyba-Parama“ tinklininkėsMato Baranausko nuotr.

Šį savaitgalį prasideda Lietuvos moterų tinklinio čempionatas.

Spalio 12-13 dienomis į kovas stos 7-ios komandos, o tarp jų – ir šalies vicečempionės „Alytaus prekyba-Parama“ tinklininkės.

Lietuvos čempionato favoritėmis alytiškės laikomos su Kauno „Kauno-VDU“ tinklininkėmis, kurioms ir buvo pralaimėtas šalies auksas.

Alytaus ir Kauno tinklininkėms mėgins pasipriešinti Jonavos, dvi Vilniaus, Gargždų ir Lietuvos sporto universiteto (LSU) komandos. Iš jų po reguliariojo sezono į pusfinalį pateks keturios. Lietuvos komandų tarpusavio rezultatai bus įskaičiuojami tiek į Lietuvos, tiek į Baltijos čempionato, kur žais ir Jonava, įskaitą.

Dzūkijos sostinės tinklininkės – dabartinės Baltijos moterų tinklinio lygos čempionės.

Pirmame Lietuvos tinklinio čempionato ture susitiks praėjusio finalo pora, „Kauno-VDU“ Kaune priims „Alytaus prekybą-Paramą“.

Pirmos alytiškių, treniruojamų Kęstučio Pačėso, rungtynės namų aikštėje Putinuose lapkričio 16-17 dienomis numatytos prieš LSU ir Vilniaus tinklinio centro-„Tauro“ tinklininkes.

Be lietuvaičių „Alytaus prekybai-Paramai“ tradiciškai atstovaus ir legionierės iš Baltarusijos, Ukrainos. Šiame Dzūkijos sostinės tinklinio ekipa remsis 5-iomis užsienietėmis, jų netruks ir priešininkių gretose.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt