0 c Alytus
Pirmadienis, Lapkričio 30d.
Alytaus rajonasSportas
2019 Spalio 4d.
0

Kanupolininkai treniruosis naujomis baidarėmis

title

Alytaus rajono savivaldybė nupirko kanupolo sportui skirtų 10 komplektų baidarių, irklų bei gelbėjimo liemenių, kurie perduoti Alytaus rajono meno ir sporto mokyklai.

Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas susitikęs su meno ir sporto mokyklos bendruomene pasidžiaugė, kad rajonas turi tiek norinčiųjų sportuoti: „Alytaus rajono savivaldybė investuoja į jaunimą, mokinius, kurie nori sportuoti. Džiaugiuosi, kad Dauguose atgimsta vandens sportas“.

Nupirkta profesionali įranga skirta treniruotis tiek vaikams, tiek suaugusiems – 10 baidarių, 10 irklų bei 10 gelbėjimosi liemenių.

Pasak kanupolo trenerio Kęstučio Dambrausko, ši įranga prisidės prie kokybiškesnių treniruočių ir skatins mokinius dar daugiau dirbti ir tobulėti.

Dauguma Alytaus rajono meno ir sporto mokyklos komandos narių treniruojasi antrus metus, 3 kartus per savaitę. Vasaros laikotarpiu treniruotės vyksta atviruose vandenyse, o žiemą – Daugų technologijos ir verslo mokyklos sporto ir  treniruoklių salėse bei Alytaus sporto ir rekreacijos centro baseine.

Alytaus rajono meno ir sporto mokyklos kanupolininkai Alytaus rajoną garsina ne tik mūsų krašte, bet ir visoje Lietuvoje bei už jos ribų. Daugų kanupolo komandos ne kartą iš varžybų parsivežę aukso medalius bei užėmė kitas prizines vietas.

Alytaus rajono savivaldybės informacija


Naujausios žinios

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt