2 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
SportasKrepšinisJaunimasŠvietimas
2019 Spalio 2d.
0

Iš Alytaus kilusi krepšininkė sportą derins su studijomis

titleS. Mikelionytė Augusto Didžgalvio nuotr.

„Kibirkšties“ krepšinio klubas paskelbė apie naują bendradarbiavimą su Mykolo Romerio universitetu (MRU).

Nuo šiol Vilniaus moterų krepšinio klubas savo pavadinime turės ir MRU vardą, o universitetas suteiks galimybę komandos žaidėjoms studijuoti  bei siekti aukštojo universitetinio išsilavinimo.

Viena pirmųjų tokia galimybe pasinaudojo „Kibirkšties-MRU“ komandos puolėja Saulė Mikelionytė.

Devyniolikmetė krepšininkė iš Alytaus, po mokyklos baigimo, nusprendė mokslus tęsti M. Romerio universitete, kur pasirinko programą pavadinimu „Komunikacija ir skaitmeninė rinkodara“.

„Šias studijas pasirinkau, nes jos aprėpia daug dalykų, kurie man patinka. Turėti galimybę žaisti krepšinį ir mokytis man buvo labai svarbu. Mokslas visą gyvenimą buvo ir yra pirmoje vietoje. O dabar galėsiu mokytis ir daryti tai, ką myliu. Ar gali būti kažkas geriau“, - džiaugėsi S. Mikelionytė.

Krepšininkė prisipažįsta, kad kartais po sunkios mokslų dienos ar įtemptos treniruotės jėgų lieka labai mažai, tačiau „Kibirkšties-MRU“ komandos atstovė pabrėžia, kad taip pasideda pamatus ateičiai.

„Viskas priklauso nuo noro, jeigu jo turi, gali suspėti viską. Žinoma, būna dienų, kai daug laiko praleidi paskaitose, o po to turi sunkią treniruotę, tada jau tikrai nebesinori nieko. Tačiau krepšininkės karjera nėra amžina, todėl turėti pamatus ateičiai yra labai svarbu. Manau, kad kiekvienas sportininkas, nepriklausomai kokio aukšto lygio jis yra turi siekti žinių, gauti išsilavinimą", - sakė S. Mikelionytė.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt