-4 c Alytus
Trečiadienis, Gruodžio 2d.
SportasKrepšinisLaisvalaikis ir kultūra
2019 Rugsėjo 30d.
0

„Žalgirio ekspresas“ iš Alytaus – pirmą spalio penktadienį

title

Iš Alytaus, Druskininkų ar Prienų vėl galėsime važiuoti „Žalgirio ekspresu“.

Į Eurolygos sezono rungtynes „Žalgirio“ arenoje Kaune sirgaliai bus vežami ne tik iš Dzūkijos, iš 9-ių Lietuvos vietovių.

Tai darys Alytuje, Druskininkuose ir kituose miestuose dirbanti bendrovė Kautra“, į pirmas sezono varžybas ne tik Kaune, bet ir visoje Eurolygoje kviečianti pirmąjį spalio trečiadienį. Šią dieną žalgiriečiai priims Vitorijos (Ispanija) „Baskonia“.

Kaip ir praėjusiais metais „Žalgirio ekspreso“ keleiviai už savo komandą galės sirgti 314 ir 315  „Žalgirio“ arenos sektoriuose, į kuriuos bilietai, atvykus ekspresu, kainuos nuo 4 eurų.

„Žalgirio ekspreso“ bilietas, be rungtynių bilieto, kainuos 6,9 Eur, važiuosiantiems iš Alytaus ar Prienų bei 9,9 Eur, vyksiantiems iš Druskininkų.
Autobusai krepšinio gerbėjus atveš iki pat „Žalgirio“ arenos, o po rungtynių 30 minučių lauks sirgalių ir parveš juos į autobusų stotį, iš kurios atvyko.

Spalio 4 d. startavę su „Baskonia“,  spalio 17 d. žalgiriečiai priims dar vienus ispanus, Madrido „Realą“, spalio 25 d. Vilerbano (Prancūzija), spalio 30 d. – lygos debiutantą Sankt-Peterburgo (Rusija) „Zenit“, lapkričio 8 d. – ispanų „Barseloną”.

Taip pat šiemet „Žalgirio“ arenoje sulauksime Atėnų (Graikija) „Panathinaikos“, Belgrado (Serbija) „Crvena zvezda“, Valensijos (Ispanija) „Basket“ ir Stambulo (Turkija) „Anadolu Efes“.

Kauno „Žalgirį“ tradiciškai bus galima pamatyti ir žaidžiant Alytaus arenoje.

Čia Lietuvos krepšinio lygos rungtynėse žalgiriečiai susitiks su aikštelės šeimininke Alytaus „Sintek-Dzūkija“.

Pirmoji „Žalgirio“ ir „dzūkų“ LKL sezono dvikova Alytuje numatyta lapkričio 10 d., nurodyta bilietų kaina pastaruoju metu yra 5 Eur.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt