2 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
Švietimas
2019 Rugsėjo 28d.
0

D. Misiūnas inauguruotas universiteto rektoriumi

titleISM universiteto rektoriumi inauguruotas alytiškis D. Misiūnas

ISM vadybos ir ekonomikos universiteto rektoriumi inauguruotas Dalius Misiūnas. Jis paskirtas ketverių metų kadencijai.

„Universitetams tenka lemiamas vaidmuo ugdant lyderius, atsidavusius visuomenės labui ir pasirengusius įveikti besikeičiančio pasaulio iššūkius“, – ceremonijos metu akcentavo dr. D. Misiūnas. Jis taip pat pabrėžė asmeninės atsakomybės ir drąsos svarbą, nebijojimą išeiti iš komforto zonos, netradicinį mąstymą ir tai, kad universitetai turi kelti ambicingus tikslus ir ugdyti būtent tokius – kritiškai mąstančius ir aktyvius lyderius.

„Norėdamas padėti lyderiams augti, ISM universitetas pats turi būti lyderis”, – sakė universiteto rektorius, kuri pasveikinti atvyko LR švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius bei kiti svečiai.

Dalius baigė gimtojo Alytaus Panemunės mokyklą, Kauno technologijos universiteto bakalauro studijas, vėliau savo žinias gilino Švedijos Lundo universitete, kur įgijo daktaro laipsnį. Jis yra sukaupęs daugiau kaip 10 metų patirtį skirtingose verslo organizacijose – „Ernst & Young“, „Lietuvos energija“, „Maxima grupė“, „Sweco“.

D. Misiūnas taip pat buvo Lietuvos aukštojo mokslo tarybos narys, Kauno technologijos universiteto tarybos pirmininkas ir ISM valdybos narys.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt