1 c Alytus
Penktadienis, Lapkričio 27d.
SportasFutbolas
2019 Rugsėjo 28d.
1

Regiono taurę iškovoję „Dainavos“ senjorai kovą tęs dėl nacionalinių apdovanojimų (NUOTRAUKOS)

titleNuotraukų galerijaAukštaitijos regiono senjorų pirmenybių nugalėtojai Alytaus „Dainavos“ senjoraiZenono Šilinsko nuotr.

Alytaus „Dainavos“ futbolo senjorai (35 m. ir vyresni) 5:0 įveikė bendraamžius iš Kėdainių „Nevėžio“ ir laimėjo Aukštaitijos regiono nugalėtojų taurę.

Pergalingame regiono pirmenybių finiše po 2 įvarčius įmušė dainaviškiai Martynas Biržinis, Tomas Jaruševičius ir Egidijus Biekša.

5:0 netapo didžiausia „Dainavos“ senjorų pergale, tuos pačius varžovus svečiuose gegužę jie buvo sutriuškinę rezultatu 8:1. Tiesa, vienintelį sezono pralaimėjimą dainaviškiai patyrė taip pat kovose su kėdainiečiais, rugpjūtį išvykoje nusileidę 0:1.

Rezultatyviausiu regiono senjorų pirmenybių žaidėju tapo T. Jaruševičius, savo įvarčių kraitį jis turės galimybę padidinti tolesniame, jau nacionaliniame etape.

Kovodami dėl pagrindinio 35 m. ir vyresnių Lietuvos senjorų titulo „Dainava“ pusfinalyje turėtų susitikti su antra pagal pajėgumą Žemaitijos regiono komanda. Jeigu ją įveiktų, finale Algimanto Norkeliūno auklėtiniai kovotų su pusfinalio poros Jonavos „Klevas“ – Gargždų SC „Veteranas“ nugalėtoju. Jonava Aukštaitijos regione liko antra, Gargždai – Žemaitijos regiono senjorų pirmenybių nugalėtojai.

Praėjusiame sezone „Dainavos“ senjorai po pertraukos tapo medalininkais, laimėjo bronzą.

Fotogalerija

  • Z. Šilinsko nuotr.
  • Z. Šilinsko nuotr.
  • Z. Šilinsko nuotr.
  • Z. Šilinsko nuotr.
  • Z. Šilinsko nuotr.

Komentarai

1
Komentuoti
sMAIDZIUNAS2019-09-30
O ko Broniui medalio neuzkabino?
traffix.lt