0 c Alytus
Pirmadienis, Lapkričio 30d.
Laisvalaikis ir kultūraĮdomu
2019 Rugsėjo 8d.
2

Dailiausios Lietuvos kaimo merginos rinkimuose galima balsuoti ir už dzūkaites (BALSAVIMAS)

titleNuotraukų galerija

Dešimtys merginų ir tūkstančiai balsuotojų dalyvauja gražiausios Lietuvos kaimo merginos konkurse.

Tarp daugiau nei 30 dalyvių, kurios susiję su šalies kaimu ir agroverslu, o jų amžius yra nuo 18 iki 25 metų, yra ir Dzūkijos atstovių. Tai – alytiškė Indrė Janeikaitė (22 m.), druskininkietė Urtė Kalendaitė (20 m.), Panošiškėse (Trakų r.) gyvenanti Milena Blažonytė (19 m.) ir Laura Jaskelevičiūtė (18 m.) iš Leipalingio (Druskininkų sav.).

Konkurse dalyvauja jaunuolės, kurios turi ryšį su žemės ūkiu, tėvai – ūkininkai ar žemės ūkio bendrovių darbuotojai, arba jos dirba agroversle, žemės ūkio organizacijose, mokosi žemės ūkio mokyklose, žemės ūkio ar veterinarijos akademijoje, kolegijų kaimiškose specialybėse.

„Siekiame parodyti, kad sodžiuje yra gražaus jaunimo, kuris turi daug talentų, myli ir puošia savo kraštą. Ir tikrai neverta bėgti iš kaimo į miestą ar užsienius nežinia kokios laimės ieškoti. Šio projekto metu visa šalies ūkininkija išrinks ne tik dailiausią, bet ir originaliausią, šauniausią merginą“, - skelbia organizatoriai.

Penkios daugiausiai balsų surinkusios kandidatės pateks į finalinį renginį, kur ir bus išrinkta pati šauniausia Lietuvos kaimo merginą. Konkurso nugalėtoja laimės karūną, nugalėtojos juostą, 2 tūkst. eurų ir kitus suvenyrus, dviems vicemis atiteks po 1 tūkst., o dar dviems – po 500 Eur.

BALSUOTI ČIA

Fotogalerija


Komentarai

2
Komentuoti
Gintaras2019-09-08
idijotiškesnio konkurso, ko gero, jau neįmanoma sugalvoti! Balsuoti už nuotraukas, ir dar apgailėtinos kokybės! :(
Birute2019-09-08
1nuotr.tai gal naturaliausia mergaite-visos kitos baisiom lupom(dirbtinai pripustom) ir nupaisytais antakiais..bjauru...
traffix.lt