12 c Alytus
Penktadienis, Rugsėjo 18d.
SportasKrepšinis
2019 Rugsėjo 6d.
1

„Dzūkija“ pasismagino su Liuksemburgo atstovais

titleAštuntoji praėjusio sezono LKL komanda šeštąją Liuksemburgo pirmenybių ekipą sutriuškino 124:85. Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo amerikietis G. DeVoe

Alytaus „Dzūkija“ pasirengimo sezonui rungtynes sužaidė su svečiais iš Liuksemburgo – Bertranžo „Sparta Bartreng“ krepšininkais.

124:85 – į pergalę tokiu įtikinamu rezultatu prieš šeštąją Liuksemburgo pirmenybių komandą šeimininkus atvedė Gabe DeVoe. Pasismaginęs amerikietis pelnė 28 taškus (8 atkovoti kamuoliai).

Po 16 taškų pridėjo serbas Radoslav Pekovič (6 atk. kam., 4 rezultatyvūs perdavimai) ir Gediminas Žalalis (6 atk. kam., 3 rez. perd.), 15 tašk. – amerikietis Logan McLane  (6 atk. kam.), 11 tašk. – alytiškis Mindaugas Sušinskas (7 rez. perd., 4 atk. kam., 4 perimti kamuoliai).

9 taškus įsirašė su „Dzūkija“ sutartį ką tik pasirašęs puolėjas Lukas Kvedaravičius, į Alytų atvykęs iš Vilniaus „Perlo“ ir „Ryto“ komandų.

Po 8 taškus į liuksemburgiečių krepšį sumetė 3 krepšininkai – rungtynių kapitonas Paulius Danisevičius (5 rez. perd.), naujausias „dzūkas“, amerikietis Adrian Michael Bowie (9 rez. perd., 4 atk. kam.) ir alytiškis 19-metis Martynas Pocevičius.

Su 5 taškais baigė Egidijus Dimša (4 atk. kam.), taip pat rungtyniavo, tačiau per 2 minutes taškų nepelnė alytiškis 20-metis Adas Šiumbrys.

Svečių komandoje nesustabdomas buvo natūralizuotas amerikietis Jarvis Williams, įmetęs 37 taškus, 13 task. pridėjo kapitonas Pitt Koster,  po 11 tašk. pelnė Mike Feipel ir Jalen Henry.

Tai buvo antroji Alytaus ekipos pergalė trečioje kontrolinėse rungtynėse. Ketvirtąjį pasitikrinimą Alytuje komanda turės rugsėjo 18 d., su ketvirta praėjusio sezono Baltarusijos komanda, Gardino „Grodno 93“. Pirmas LKL rungtynes namuose rugsėjo 23 d. „Dzūkija” žais su Kėdainių „Nevėžiu“.


Komentarai

1
Komentuoti
Rolkis2019-09-07
O tai kur ginyba,čia buvo bėk ir mest,keista,kiti klubai ginybą šlifuoja,čia marazmas kažkoks
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Alytus2020
  • Rudens lygė