17 c Alytus
Penktadienis, Gegužės 29d.
SportasFutbolas
2019 Rugsėjo 5d.
19

Vietos futbolo sirgalius sudominę draugiškos rungtynės Alytuje nevyks (KOMENTARAS)

titleNuotraukų galerijaŽinia dėl galimų draugiškų rungtynių tarp DFK „Dainavos“ ir Vilniaus „Žalgirio“ klubų sulaukė milžiniško susidomėjimo. Tačiau dovana Alytaus futbolo gerbėjams džiaugtis neteks

Alytaus DFK „Dainavos“ klubas sulaukė Lietuvos vicečempionų Vilniaus „Žalgirio“ pasiūlymo sužaisti kontrolines rungtynes Dzūkijos sostinėje. Taip buvo siekiama užpildyti dėl Lietuvos nacionalinės rinktinės rungtynių ir Kauno „Stumbro“ bankroto abiems klubams susidariusias pertraukas.

Žinia dėl galimų draugiškų rungtynių tarp DFK „Dainavos“ ir Vilniaus „Žalgirio“ klubų sulaukė milžiniško susidomėjimo. Tačiau dovana Alytaus futbolo gerbėjams džiaugtis neteks – Alytaus sporto ir rekreacijos centro vadovas Tomas Stupuris nepritarė miesto stadiono naudojimui numatytoms draugiškoms rungtynėms.

Alytaus miesto savivaldybėje vykusio 4-ojo posėdžio metu taryba nepritarė miesto stadione esančių administracinių patalpų nuomos galimybei. Anksčiau sėkmingai patalpomis naudojęsis, Dzūkijos futbolo klubas „Dainava“ priverstas ieškotis alternatyvų. Lyg to būtų maža, klubas, jau nuo sezono pradžios siekdamas Alytaus futbolo gerbėjų paramos įvedant simbolinį mokestį už futbolo rungtynes – taip pat buvo priverstas išgirsti veto. Rinkliava už futbolo renginį negalima net ir savanoriškai siūlant nuomos mokestį už Alytaus sporto ir rekreacijos stadioną, kuriame žaidžiamos namų rungtynės.

Būsimos rungtynės tarp Alytaus „Dainavos“ ir Telšių „Džiugo“ rugsėjo 20 dieną dėl stadiono apšvietimo remonto darbų įvyks ne 19 val., o 17.30 val. Nepaisant aibės biurokratinių niuansų – Alytaus DFK „Dainava“ ir toliau nepraranda galimybių užkopti į LFF I lygos medalininkų trejetą. Likus 8 turams alytiškiai nuo trečiojoje vietoje besirikiuojančių Kėdainių „Nevėžio“ futbolininkų atsilieka 7 taškais ir turi vienerias rungtynes atsargoje.

DFK „Dainava“ informacija

REDAKCIJOS KOMENTARAS

Daugkartiniam Lietuvos čempionui ir taurės laimėtojui Vilniaus „Žalgiriui“ – tai jau antrasis iš eilės Alytaus sporto valdininkų antausis. Praėjusiame sezone, prieš LFF taurės finalą Dzūkijos sostinės stadione, čia žalgiriečiai ketino surengti treniruočių stovyklą, tačiau net pasiūlius už ją sumokėti pagal galiojančius įkainius, stadiono valdytojai tai padaryti atsisakė. Nežiūrint šių trukdžių, tuomet stovykla įvyko Birštone, o „Žalgiris“, ant Alytaus vejos žengęs be išankstinio pasirengimo, finale 3:0 sutriuškino tuometį taurės savininką „Stumbrą“ ir titulą susigrąžino. Šįkart, atsisakius priimti draugiškas, žiūrovams nemokamas „Žalgirio“ ir DFK „Dainava“ rungtynes Alytuje, šių komandų dvikova taps dovana Vilniaus apskrities futbolo mylėtojams ir turėtų įvykti naujame Švenčionėlių stadione.

Fotogalerija


Komentarai

19
Komentuoti
Ištikrūjų2019-09-08
Jei sistema nesikeis nieko čia ir nebus. Džiaigiuosi, kad tam pačiam futbole žaidžia Alytaus jauni sportininkai, o kalbant apie A lyga tai šiuo metu jei ten norėtumėme matyti Dainavą matytumėme daug daugiau užsienio atstovų.
Reikia laiko, o šiaip gera linkme eina, svarbu neperskubėti. Dar pridėjus miesto pagalbą tai geras produktas gautūsi, bet čia vėl sena sistema neleidžia. Jų juk darbas kalbėti ir rėkti, o ne tobulėti.
Jo2019-09-08
Gerai sako, bus tada viskas ir stadionas ir pinigai ir Makštutis trim kelionėm daugiau pailsėti išvyks į užsienio kraštus :)
Per Ginčerą kol tvarkė reikalus tai kiek į skolą prikapsėjo. O jei pats stos tai pagal visas statistikas sezonas tik vienas bus pabaigtas.
Labai viskas iš komentarų aišku. Alytaus SRC darbuotojai rašo neigiamus komentarus, dar gal kažkas ir iš politinės gaujos, o paprastiem žmonėm, kurie ir sumeta jiems ant algų ir stadionus pastato parodytas pirštas.
Nu2019-09-08
Dainavai vadovauti turi tarybos daugumoje esančios partijos atstovas, pvz. Makštutis. Bus ir stadionas, ir pinigai.
Dauksui2019-09-07
Primenam kad rinkimai jau pasibaige.
kestutis2019-09-07
koki futbolo sirgaliu gali dominti tokios futbolo rungtynes tarp fabriko lygio komandos ir profesionalu nebent apie futbola nieko neismanancius Dauksi ir boksininka Kantaravciu kai tokie veikejai vadovauja futbolui alytuje toki futbola ir turime atleisk jiems viespatie nes jie nezino ka daro
O2019-09-07
Šiai dienai Tomas yra šios įstaigos vadovas ,kuri ir yra stadiono operatorė ir su juo derinti visus susijusius renginius stadione.
Mmm2019-09-07
Išvada, turi keistis klubo vadovybė , jeigų jūjų nepalaiko miesto taryba.
O2019-09-06
Daukšiniai galėjo sužaisti ir su Vidzgiriu būtų Alytaus derbis.
Jo2019-09-06
Būtų miestelėnams šventė, po pirmo kėlinio 0-9 , svaiguliai.
Visiškas2019-09-06
,,š.........''
o2019-09-06
galima buvo žaisti ir ant penktukės, kokios problemos?
Aurimas2019-09-06
sveiki su Alytum viskas blogai jei butu gerai Dainava zaistu A lygoj dabar zaidzia su Mazeikiu komanda ir Dziugais visokiais nesakysiu kas kaltas del tokiu dalyku net sakyt nereikia Alytus ritasi su kiekvienais metais zemyn tiek krepsini tiek futbole gaila Alytaus .
Ot2019-09-06
Kas tu?
As zioplys..
Na matau, nes nieko nesigaudai..
Tai va tokiu ziopliu dirba,.priima ir tik vienas jiema galvoje, gal kas kysiuka pasiulys, gal kas atlyginima pakels, gal cia kokia premija issirasyti butu galima, o gal cia zmona, broli, drauga ar giminaiti isidarbinti. Aplamai kokia cia varke susukus, kad butu nauda, kol cia sedziu siltoje vietele, juk amzinai, tai nesedesiu?
Lopas ir tiek.
Išrinktieji2019-09-06
Na va. Štai ir demokratija. Patys davėm darbą dirbti ir tie patys mūsų miesto įstaigas pavertė UAB. Kas ką nori tas tą daro. Gaila mero, va čia jis turi vadovautis savo intuicija ir savo pažiūromis. Kur jo balsas, ar čia normalu? Kaip bebūtų jie turi miestui dirbti, o kas gaunasi jie dirba sau. O tokie kaip Stupariai, ką čia jie išvis veikia, kažkas rašė apie lazdas jos tikrai atsisuks,tik kiek laukt reikės. Vietoje to, kad visi dirbtų ir tobulėtų tai dabar yra kad vieni kitiems trukdytų ir dar tarp savų. Kitaip tariant nei tvarkos nei teisybės, nei šiuo metu mero nesimato.
moko jonui2019-09-06
Kazlu rudos Silas 8-0 pazemono SRC VIDZGIRY ir nieko niekas neverkia
Miko jonui2019-09-06
Sostuose sėdi feodalai ir karaliai. Iš kokio tu amžiaus išlindai.
miko jonas2019-09-06
viskas labai paprasta ir tikrai nesuprantu Kantaravičių viešo smeižto. kas vyko pries rinkimus? Daukšys su Kantaravičiais viešai dergė Stuparį bei bandė versti iš sosto. Rinkimai baigėsi ir atėjo laikas iššauti kitam lazdos galui. kaip šauksi taip ir atsilieps:)
ir ne su tokia Dainavos sudėtimi žaisti prieš Žalgirį, juk būtų ne šventė miestelėnams, o viešas pažeminimas:)
Pritariu Alytiškiui2019-09-06
Gailiūgos stadiono valdytojai. Patys apie futbolą nenusimano ir kitiems renginį naikina.
Alytiškis2019-09-06
Kaip liūdna, kažkas negerai su Alytaus sporto funkcionieriais.
traffix.lt