4 c Alytus
Šeštadienis, Gruodžio 5d.
Alytaus rajonasEismasTransportas
2019 Rugsėjo 4d.
4

Įrenginėjami greitį mažinantys kalneliai

title

Alytaus rajono savivaldybės teritorijoje ir toliau įrenginėjamos greitį reguliuojančios ir saugumą kelyje gerinančios priemonės. Šiais metais jau įrengta dvylika greičio mažinimo kalnelių.

Greitį ribojantys kalneliai iškilo Krokialaukyje, Alytaus seniūnijoje Luksėnuose ir Užubaliuose, Miroslavo seniūnijoje – Miroslave,  Papėčuose, Butrimonių seniūnijoje – Eičiūnuose. Dar du kalnelius planuojama įrengti Daugų seniūnijos Salos kaime.

„Greičio mažinimo kalneliai įrengiami atsižvelgiant į gyventojų ir seniūnų prašymus tuose keliuose, kuriuose eismas yra intensyviausias, padidėjęs pavojingumas eismo saugumui. Be greičio mažinimo kalnelių, kai kuriuose keliuose įrengiami ir kelio ženklai, ribojantys transporto priemonių svorį, bei kelių veidrodžiai, gerinantys matomumą“, – kalbėjo savivaldybės eismo saugumo komisijos pirmininkė, administracijos direktorė Gintarė Jociunskaitė.

Alytaus rajono savivaldybės saugaus eismo komisija gavo sodų bendrijų „Dzūkija“ ir „Vyturėlis“ gyventojų prašymą dėl dviejų papildomų greičio ribojimo kalnelių įrengimo prie įvažiavimo į minėtus sodus. Kiek anksčiau avaringiausiose šio kelio vietose sodų sankryžos link jau įrengti du greitį mažinantys kalneliai.

Alytaus rajono savivaldybės saugaus eismo komisija apsvarstė sodininkų prašymą, apžiūrėjo kelią ir svarstė variantus, kaip išspręsti problemą. Pasiūlyti keli variantai – įrengti greičio mažinimo kalnelius ir pėsčiųjų perėjas, iškilią arba žiedinę sankryžas. Komisija svarstys, kuris būdas pagerintų eismo saugumą, galimybes įrengti eismo priemones.

Alytaus rajono savivaldybės informacija


Komentarai

4
Komentuoti
ALGIS2019-09-05
SUPER labai padeda.tik lazda turi du galus . triuksmas ir ismetamu duju kiekis bei kaladeliu dulkes neseda ten pat Tad i SVEIKATA .o kada baigs tvarkyt itrukimus likiskeliu g
Speigas2019-09-04
Žiedinė sankryža soduose.Ar visai ant proto krito?
jap2019-09-04
Kalneliai padeda sumažinti problemą, bet jos nepašalina. Kol nebus normalios vairuotojų kultūros, niekas nepadės ir reikės dėliot kalnelius kiekvienam kilometre.
Vairuotojas2019-09-04
manau,kad nei viename mieste to nerasime,kur taip perlenkiama lazda,kalnelis po kalnelio,ar reikia ,ar duoda naudos ir ar neapsunkina vairuotojams važiavimo,niekam tas nerūpi,tuojau rodosi prie kiekvieno namo,kur gyvena valdžios atstovai bus įrengtas kalnelis,tai baisu,juk tai ir mašinų važiuoklės gadinimas ir kuro naudojimas be reikalo,ir atmosferos teršimas.Geriau sutvarkyti tinkamai eismą,kad nereiktų vairuotojams nervintis kiekvieną kartą ,patekus į tą vietą.
traffix.lt