17 c Alytus
Ketvirtadienis, Liepos 2d.
Rėmėjų turinys
2019 Rugsėjo 3d.
0

Kaip išsirinkti tinkamus langų uždangalus?

title

Gana dažnai keliamas klausimas, kokie langų uždangalai galėtų būti geriausiu pasirinkimu – užuolaidos ar roletai, tačiau nėra vienareikšmio atsakymo į šį klausimą. Tinkamiausias pasirinkimas priklauso nuo įvairių veiksnių, todėl tą įvertinę tikrai galėsite paprasčiau priimti sprendimą. Jei ieškoma tinkamiausių langų uždangalų gyvenamosioms patalpoms, estetika visuomet yra svarbiausias kriterijus, tad nieko keisto, kad tokiu atveju yra ieškoma dieninių bei naktinių užuolaidų.

Naktinės ir dieninės užuolaidos svetainei tikrai gali padėti sukurti dar didesnį patalpos jaukumą, o štai tuomet, jei ieškoma langų uždangalų darbo kambariui ar virtuvei, verta pagalvoti apie roletų pasirinkimą. Ir vienu, ir kitu atveju pravartu atsižvelgti į keletą svarbiausių kriterijų, ir tai tikrai padės atrasti pačias palankiausias pasirinkimo galimybes. Taigi, ką pravartu įvertinti?

Užuolaidų ar roletų matmenys

Kai nusprendžiama pasirinkti roletus, svarbu pasirūpinti, kad jų matmenys idealiai tiktų langams, o tuomet, jei jūsų pasirinkimu taptų užuolaidos, jų plotis gali būti ir gerokai didesnis už langų plotį (tokiu atveju užuolaidos krenta elegantiškomis klostėmis, ir patalpa atrodo kur kas jaukiau). Jei pasirenkamos dieninės užuolaidos svetainei, labai svarbu atsižvelgti į jų ilgį – jei užuolaidos bus pernelyg trumpos, jos neatrodys pakankamai solidžiai. Taigi, jei nuspręsite įsigyti užuolaidas, tikrai nesuklysite, jei pasirinksite pakankamai ilgas bei plačias užuolaidas.

Langų uždangalų funkcionalumas

Langų uždangalai atlieka ne vien tik estetinę funkciją – jie taip pat padeda išsaugoti privatumą. Būtent todėl renkantis langų uždangalus yra labai svarbu įsitikinti, ar jų audinys yra pakankamai tankus. Jei nusprendžiama įsigyti roletus, tokiu atveju svarbu pagalvoti apie tai, ar jie padės apsaugoti namus nuo pernelyg didelio karščio (jei langai yra pietinėje pusėje, tokiu atveju pravartu rinktis roletus, kurių išorinė pusė yra atspindinti šviesą). Dažnu pasirinkimu tampa tokie roletai, kurie yra pritaikyti ir dienai, ir nakčiai, o tuomet, jei nusprendžiama įsigyti užuolaidas, reikės pasirūpinti ir dieninėmis, ir naktinėmis užuolaidomis.

Langų uždangalų spalva ir dizainas

Užuolaidos ir roletai internetu gali pasiūlyti tikrai platų pasirinkimų spektrą, tad turėsite galimybę pasirinkti tokią produkciją, kuri geriausiai pateisintų jūsų poreikius. Svarbu yra tai, kad langų uždangalai puikiai derėtų prie namų interjero, tačiau taip pat vertėtų pagalvoti ir apie tai, kokį įspūdį norėtumėte suteikti – šilumos ar vėsumo. Tuo atveju, jei norite sudaryti šilumos įspūdį, rinkitės tokius langų uždangalus, kurie yra šiltų atspalvių (puikiai tiks raudonos, oranžinės ar geltonos spalvos užuolaidos bei roletai), o tuomet, jei norėsite sudaryti vėsumo įspūdį, rinkitės šaltus atspalvius – mėlynos, violetinės ar pilkos spalvos langų uždangalus.

Gaminių medžiagos

Dažniausiai pasirenkamos užuolaidos, kurios yra pasiūtos iš šilko ar organzos, o roletai gali būti pagaminti iš impregnuotos medvilnės, šilko pluošto siūlų, ir t.t. Pasirinkimo galimybių turime iš tiesų daug, tad tuomet, kada siekiama rasti patį palankiausią sprendimą, pravartu pasidomėti, kokie yra svarbiausi įvairių galimybių privalumai bei trūkumai. Šiandien internetinėje erdvėje galima rasti gana nemažai naudingos informacijos, tad skirkite šiek tiek laiko tinkamiausių pasirinkimų paieškai.

Produkcijos kaina

Užuolaidos ir roletai internetu įprastai kainuoja pigiau nei fizinėse pardavimo vietose, tačiau šios produkcijos įkainiai gali net labai varijuoti. Jei dar iš anksto nuspręsite, kokią pinigų sumą galite skirti šios produkcijos įsigijimui, pasirinkti tinkamiausias prekes galėsite kur kas greičiau ir paprasčiau: turėsite galimybę pasirinkti prekių rikiavimą nuo mažiausios iki didžiausios kainos (ir atvirkščiai) arba pasirinkti tam tikrą kainų intervalą, kuris padės greitai ir paprastai išsirinkti tam tikras prekes.

Ar verta pirkti internetu?

Kartais baiminamasi, kad internetu įsigytos naktinės ir dieninės užuolaidos svetainei ar roletai nepateisins lūkesčių, tačiau tikrai nėra jokio reikalo nerimauti. Jei dvejate, ar tam tikros prekės yra tikrai kokybiškos, galite pasidomėti, kaip apie jas atsiliepia klientai (įprastai galima rasti prekių įvertinimą bei atsiliepimų), todėl tai tikrai padės paprasčiau priimti tam tikrą sprendimą. Užuolaidos ir roletai internetu įprastai yra tikrai ne prastesnės kokybės nei fizinėse pardavimo vietose, tačiau išsirinkti ir užsisakyti prekių nuotoliniu būdu visuomet galima gerokai greičiau ir paprasčiau, taigi, tokia galimybė gali iš tiesų puikiai pasiteisinti.

 

 

 


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) diena