9 c Alytus
Šeštadienis, Rugsėjo 19d.
VideoreportažaiEismasTransportas
2019 Rugpjūčio 30d.
7

Vežėjų užkariautose Alytaus gatvėse eismo sąlygos kol kas negerės (©️ VIDEOREPORTAŽAS)

title

Sunkvežimiai, iš Baltarusijos važiuojantys į Vakarų Europą, renkasi kelią pro Alytų.

Per daugelį metų krovinių vežėjai „užkariavo“ Ulonų ir Santaikos gatves. Dėl to, asfalte susidariusios provežos, gatvės – apkrautos, o žiemą, neretai ir – nepravažiuojamos.

Alytaus miesto savivaldybė nusprendė pagerinti eismą šiose gatvėse. Planuojama įrengti žiedines sankryžas, tačiau mažinant juostų skaičių.
Miestų projektavimo studijas baigęs Alytaus miesto eksmeras Č. Daugėla dalyvavo ir projekto svarstyme.

„Dabar ši gatvė – trijų eismo juostų pločio. Norima ją padaryti dviejų juostų“, - pastebi buvęs meras, kurio nuomone, tai, kad tranzitinę gatvę norima sukišti į dvi juostas – nesąmonė.

Buvęs meras mano, kad projektą reikia tobulinti, kad gatvė būtų keturių juostų.

Nors dabar iš tranzitu važiuojančių sunkvežimių miestas naudos neturi, tačiau ateityje, anot politiko, situacija gali pasikeisti ir pateikė Marijampolės pavyzdį, kur miestas jau gauna naudos iš „Via Baltica“ kelio.

Panašu, kad Ulonų ir Santaikos g. projektas įstrigo ir savivaldybėje. Administracijos direktorius Rolandas Juonys patvirtino, jog konkursas neįvyko dėl to , kad įmonė pasiūlė didesnę kainą, nei savivaldybė buvo numačiusi šio projekto įgyvendinimui.

Artimiausiu metu dėl minėtų gatvių rekonstrukcijos turėtų būt skelbiamas naujas konkursas.


Naujausios žinios

Komentarai

7
Komentuoti
xxx2019-08-31
gydykis tu nusikalteli, specialistas mat.. tau po langais keturias juostas... pisa prota kad net baisu... uztenka automagistrales per visa miesta... cia tavo dovana alytuj...sneka vel kiaules akim isistates mat... dar ir korta subankrotino.. tai gviesiasi i miesto pinigus.
Uk2019-08-31
Nėra pelno, nėra ko malt kelius, furos didžiausi keliu gadintojai ,
Česiau2019-08-30
Spisiliste bl., ka stotis veikia pakrašty miesto?? Ar matei kuriam nors normaliam mieste tokią nesąmonę???? O kaip ji ten atsidūrė? Nedakišai riestų nagų??
fil2019-08-30
cia reikia uzdrausti furu eisma. viena paskui kita vaziuoja neimanoma
Valentinas2019-08-30
dar Kautra mieste laiko vairuotojus po 15 val uz vairo?
Alytiškis2019-08-30
Reikia žiūrėti ne kas pigiau,bet kas geriau ir kokybiškiau,tas pigiau,tai reiškiasi pigiau,dirbau 10 metų vokietijoje prie kelių remonto,man juokas ima,kai daleiskime Naujosios gatvės tvarkymo terminas,metams ar net daugiau,vokietijoje męs tokias atkarpas per kelis mėnesius darydavome,tokius darbus kur nekelia triukšmo,darydavome ir naktimis,pasmus daroma viskas atbulai,ką darė vasarą,kai eismas mažesnis,dabar Naujają gatvę pradės remontuoti rudenį,kai suintensyvėja eismas po rugsėjo 1 ar čia logiška ir protinga,dabar darvienas klausimas,nesenai remontuota sankryža prie Gulbynės,bet šiuo metu sankryžos asfaltas baisus,visas išstovėtas duobutėmis,už tokius nekokybiškus kelio darbus vokietijoje,liktūmėme be atlyginimų ir premijų,o firmai milijoninė bauda ir licenzijos atėmimas,tad darbdavys visada mums kartodavo kokybė,kokybè ir dar kokybė
Furistas2019-08-30
Sprendimas vienas ir logiškas: uždrausti furoms važiuoti per miestą
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Rudens lygė