17 c Alytus
Antradienis, Liepos 7d.
Rėmėjų turinys
2019 Rugpjūčio 26d.
0

Kaip išsirinkti namų tekstilę?

title

Pledų, paklodžių, antklodžių, užvalkalų gausa gali apsukti galvą daugeliui,ypač norinčiam sukurti unikalų dizainą namuose, tad namų tekstilė tampa viena pagrindinių detalių. Natūralu, kad kuo didesnė pasiūla, tuo sunkiau tampa išsirinkti tinkamą tekstilę, todėl atsižvelgiant į kelis parametrus, galima lengviau išsirinkti geriausią tekstilinį gaminį.

Medžiaga

Šiandien medžiagų, iš kurių yra pagaminti pledai, antklodės ar kiti namų tekstilės gaminiai, stebina įvairiapusiškumu. Medvilnė, linas, satinas, flanelė, vilna, antialerginės, perdirbtos medžiagos ir dar daugiau, leidžia rinktis net patiems išrankiausiems, nes kiekvienas ras tokia medžiagą, kuri jam yra maloniausia.

Mada

Tendencijos vyrauja ne tik ant podiumu mados savaitės metu, namų tekstilės gamintojai, atsižvelgdami į žmonių gyvenimo būdą, poreikius, paklausą, taip pat reaguoja kurdami įdomius dizainus. Šiuo metu vyraujant minimalizmui, gamintojai renkasi ramias spalvas, kurios būtų lengvai pritaikomos bet kuriame interjere. Taip pat vis mažėja margų, ryškiaspalvių raštų, o jei jie ir yra, dažniausiai tai kelių ramių, tarpusavyje derančių spalvų derinys. Tačiau mėgstantys ryškias, akį traukiančias spalvas, taip pat gali rasti akcentuojančius modelius.

Priežiūra

Norint kuo ilgiau išlaikyti gaminių pirminę būsena, svarbu prieš skalbiant, atkreipti dėmesį į etiketes, gamintojų rekomendacijas tinkamai priežiūrai užtikrinti. Taip pat, vienos medžiagos reikalauja daugiau priežiūros priemonių ar jas sunkiau valyti išpurvinus, tad atsižvelgiant į tai, derėtų klausti konsultantų, nenorint netinkamu būdu dar labiau sugadinti arba patikėti šį darbą specialistams.

Kaina

Atsižvelgiant į finansų galimybes, tai taip pat daro įtaka pasirinkimui. Pagal galimybes, galima rasti unikalių, dizainerių kurtų namų tekstilės gaminių, kurie tikrai yra išskirtiniai savo dizainu, tačiau dėl to taip pat auga ir kaina. Visgi, dėl pasiūlos gausos, galima rasti tikrai gerų, kokybės ir kainos santykiu pagrįstų gaminių, kurie taip pat taptų žavia interjero detale. Todėl prieš įsigyjant tekstilinį gaminį, svarbu atsižvelgti į galimybes bei išsikelti lūkesčius.

Interjeras

Sujungus anksčiau išvardintas rekomendacijas ir norint, kad namų tekstilė derėtų su interjeru, nebūtina konsultuotis su interjero dizaineriais. Išsirinkti galima ir patiems, svarbu skirti tam laiko ir derinti, eksperimentuoti su spalvų, medžiagų deriniais, tuomet namuose kiekvienas daiktas turės savo vieta ir bus viso interjero maža sudedamoji dalis


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt