2 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
VideoreportažaiSportasFutbolas
2019 Rugpjūčio 25d.
0

DFK „Dainava“ artėja prie lyderių trejeto (©️ VIDEOĮRAŠAS)

titleNaujasis dainaviškių legionierius iš Japonijos D. Jahana pelnė pirmuosius įvarčius LietuvojeAgnetos Mikelionytės nuotr.

3-iąją iš eilės ir jau 12-ąją pergalę Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygos sezone iškovojo Alytaus DFK „Dainava“ futbolininkai.

9:1 – tokiu rezultatu dainaviškiai pradėjo penkių iš eilės rungtynių seriją namuose prie Mažeikių „Atmosferą“ liepą, tokia pat pergale smaginosi dabar, rugpjūčio pabaigoje, prieš „Pakruojį“.

Iš minėtų namų mačų DFK „Dainava“ laimėjo ir su turimais 37-iais taškais būdama 4-oje vietoje vis drąsiau artėja prie lyderių trejeto, šiuo metu nuo viena pozicija aukščiau esančios Gargždų „Bangos“ atsilikdama 7-iais taškais.

Po dviejų pergalių su 18 taiklių smūgių į priešininkų vartus ženkliai pagerėjo dainaviškių įvarčių balansas (50:24), jį susitikime su „Pakruoju“ paaugino alytiškių legionierius iš Japonijos Daiki Jahana (18 ir 37 min.), Alytaus futbolo akademijos „Dainava“ auklėtiniai Vakaris Kalėda (26 ir 80 min.), Alanas Marčiukaitis (45 ir 85 min.) ir Renatas Banevičius (31 min.), taip pat Andrius Kazakevičius (40 min.) ir alytiškių kolumbietis Jose Luis Balanta Caracas (86 min.).


Naujausios žinios

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt