4 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
Laisvalaikis ir kultūraAlytausgidas.lt rekomenduoja
2019 Rugpjūčio 19d.
0

Alytuje koncertuos „Domo Emigrantes“ iš Italijos

title

Sulaukusi aukštų Lietuvos publikos įvertinimų ir  daugybės audringų aplodismentų pozityvia energija trykštanti italų grupė „Domo Emigrantes“ vėl su dideliu džiaugsmu grįžta į Lietuvą pristatyti jau publikos pamėgtų ir naujų dainų. Charizmatiški muzikantai susibūrė į vieną komandą 2009 m. ir atlieka jausmingą, romantišką ir spalvingą meninę programą, kuri nuneša žiūrovus į saulėtąją Pietų Italiją.

Tiek lyriškos, tiek ekspresyvios dainos ir melodijos paliečia mūsų širdis kaip šiltas Pietų vėjas, tarytum sėdėtume ne koncerto salėje, o jaukioje itališkoje terasoje, pripildytoje levandų kvapo, vyno bei romantikos. Savo pasirodymuose atlikėjai be mums gerai atpažįstamų instrumentų groja įvairiais egzotiškais instrumentais iš viso pasaulio – dalį jų galėsime pamatyti ir išgirsti pirmą kartą.

Domo Emigrantes nuolat koncertuoja ne tik geriausiose Italijos koncertų  salėse, bet  ir aktyviai dalyvauja prestižiniuose Europos, Azijos bei JAV muzikos festivaliuose. Begalinė

meilė gimtosios šalies melodijoms, didžiulė aistra ir užsidegimas, leido atlikėjams pasiekti tarptautinį pripažinimą bei savo pasirodymais sužavėti publiką visame pasaulyje. Jau po pirmųjų pasirodymų Domo Emigrantes buvo labai palankiai įvertinta meno gerbėjų ir muzikos kritikų už originalumą, profesionalumą, emocingą muzikavimą ir nuoširdų bendravimą su publika. Pripažinta grupė yra gavusi svarbiausią Italijos muzikos apdovanojimą ir išleidusi ne vieną kompaktinę plokštelę. Koncerte skamba laiko patikrinti ir patys geriausi kūriniai iš trijų paskutinių grupės išleistų albumų.

Domo Emigrantes nariai pozityvūs, kūrybiški, energingi ir profesionalus muzikantai-multi instrumentalistai, gebantys scenoje sukurti jausmingą ir romantišką nuotaiką. Lyderis Stefano Torre – grupės vokalas, gitaristas taip pat grojantis mandolina. Jam pritaria vokalistas ir perkusininkas Orlando Mele, klarnetininkas, perkusininkas ir pritariamasis vokalistas Alberto Venturini. Akordeonu grupėje groja Vittorio Tauro, smuiku - Andrea Dall’Olio, violončele Gabriele Montanari.

Koncertas vyks  Rugsėjo 28 d. 18 val. Alytaus kultūros ir komunikacijos centre.


Naujausios žinios

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt