1 c Alytus
Sekmadienis, Lapkričio 29d.
SportasFutbolas
2019 Rugpjūčio 11d.
0

Kur pasuks vienas garsiausių Alytaus vartininkų?

titleŽ. Karčemarskas

2019-ųjų vasara metų futbolininku keletą metų iš eilės tapusiam, vienam gersiausių Lietuvos futbolo vartininkų, alytiškiui Žydrūnui Karčemarskui – viena ilgesnių.

Daugiau nei 3 milijonais eurų anksčiau vertintas alytiškis šiuo metu neturi sutarties su jokiu profesionaliu klubu.

Ž. Karčemarskas pastaraisiais metais buvo „Osmanlıspor“ vartininkas, pasižymėjo užtikrintu žaidimu, tačiau po sezono, komandai nesugrįžus į Turkijos superlygą ir pasikeitus klubo vadovybei, karjeros stotelę Ankaroje baigė.

Prieš 20 metų „Dainavoje“ debiutavęs, tačiau dėl netikėtos traumos gimtojo Alytaus komandą turėjęs palikti trenerio Petro Simanavičiaus auklėtinis nuo 2002 m. žaidė vien užsienio (Rusijos ir Turkijos) klubuose, o į Lietuvą grįždavo tik atostogauti arba laikyti nacionalinės rinktinės vartus, kuriuose jis buvo nepamainomas iki 2013 metų.

„Jis atėjo, tapo legenda ir dingo", - po pasitraukimo iš  „Osmanlıspor“ apie 36-metį vartininką rašoma socialiniuose tinkluose, kol jis pats situacijos nekomentuoja, spėliojama, kur toliau kryps jo karjera. Tarp Ž. Karčemarsko vadybininko įvardijamų variantų – nauja komanda Turkijoje arba profesionalios karjeros pabaiga.  

Kitas garsus alytiškis vartininkas, Rimvydo Kochanausko auklėtinis Gintaras Staučė po vartininko karjeros futbolo nemetė, o pastaraisiais metais pakilo iki Rusijos nacionalinės futbolo rinktinės vartininkų trenerio posto.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt