2 c Alytus
Penktadienis, Lapkričio 27d.
VideoreportažaiAlytusSportas
2019 Rugpjūčio 2d.
13

Europinėmis lėšomis išvalytame ežerėlyje Pirmame Alytuje neliko ... vandens

titleNuotraukų galerija

Europinėmis lėšomis išvalytas Pirmojo Alytaus Dailidės ežerėlis, esantis šalia Druskininkų gatvės visai išseko. „Vandens – vos sprindis", - sako žvejoti bandęs vaikinas. Anot jo, dar pavasarį čia buvo daug vandens, o dabar jo beveik neliko. Vaikinas, pagavęs vieną karosą, nusprendė žvejybos netęsti.

Kad dar nesenai valytame ežerėlyje, vandens neliko, yra žinoma ir miesto merui Nerijui Cesiuliui, kuris būdamas Vilniuje nusprendė užsukti pas jo inauguracijoje dalyvavusį pažįstamą Aplinkos ministera ir paprašyti pagalbos apliekant tyrimą.

„Aplinkos ministerijoje teko kalbėtis su ministru. Jis pažadėjo atsiųsti ekspertų grupę į vietą žiūrėti, kodėl taip atsitiko, nes daugelį metų šis tvenkinys buvo pilnas vandens, daugelį metų būdavo net liedavosi per kraštus, o šiuo metu jis yra tuščias. Specialistai pasakys, kas yra, dėl ko tai atsitiko ir ką reikia daryti, o tada tarsimės su taryba, tarsimės su žmonėmis. Gal papildysime ežerėlį vandeniu, bet pradžioje reikia sulaukti ekspertų išvadų",- sakė Alytaus miesto meras.

Kol kas neaišku, dėl ko staiga išsęko vanduo Pirmojo Alytaus Dailidėje. Gali būti, kad tai – sausros pasėkmė, tačiau per ankstesnes sausras taip nenutikdavo. Neatmetama, kad ežerėlio vanduo nusėdo dėl Druskininkų gatvės gyventojų iškastų šulinių ar vandens telkių. Kitą savaitę atvyks specialistai, kurie atliks geologinius tyrimus po kurių paaiškės, dėl ko išseko Pirmojo Alytaus Dailidės ežerėlio vanduo.

Fotogalerija


Naujausios žinios

Komentarai

13
Komentuoti
k2019-08-19
nesimato kad ten kas valyta,sitiek dumblo
fhgfdshfs2019-08-12
Visi vyresni Pirmojo Alytaus gyventojai zino, kad Dailidke pradejo nykti kai pasistate namus Drusk gatveje desineje puseje . Uztvere , uztvenke epeli kuris maitindavo Dailidke. Pazeekit prie Drusk gatve 10 namo , net du tvenkiniai , uztvenkti ir pilni vandens . Sausra-jokiu problemu, pilna vandens. O gyvena ten toks dede -Aytaus ligonines virsininklas nemazas. Kas jiems dave teise darkyti gamta, uztvenkti gamtines tekmes. Visai neseniai pries koki trejeta meteliu , kai buvo lietinga vasara , tai ir ezerelis vandens turejo . Matyt tiems gyventojams-gamtos niokotojams , per daug vandems buvo , tada ir ezerelis gavo.
kaimynas2019-08-09
Aferistu gauja ezereli vale,maurus nugrebojo tai skaitosi cia valymas.Valymas kai yra išleidziamas visas vanduo,tada ekskavatoriumi iškasamas dumblas.
Nuomonė2019-08-06
Rašoma: "Europinėmis lėšomis išvalytas Pirmojo Alytaus Dailidės ežerėlis". Mano nuomone - tai reiškia, kad "pinigai buvo išmesti į balą" tiesiogine prasme. Gal išmeskite dar kartą. Į tą pačią balą. Kol vandens dar šiek tiek yra. Ne visi pinigai gi nuskęsta. Dalis - popieriniai, nuplaukia...
petras2019-08-05
saunuoliai valdininkai uz europines lesas ir talokio ezerelis isvalytas vandens liko bet pakrasciai tai sabakstynas graziau buvo kai nevalytas paviesinkite prie siu valymu rankas susisilusiu bebru pavardes alytaus zmones turi zinoti siu besmegeniu pavardes
Gyventojas2019-08-05
Daug metų gyvenu I Alytuje, daug metų ir maudesis sitame ezerelyje ir galiu pasakyti kai Druskininku gatveje pradejo statytis namai kuriu is vis ten anksciau nebuvo, i Dailide visalaik begdavo upelis is taip vadinamos "durpines" kur zvejai dar zvejodavo, dabar ten gyvenantys issikase prudus ir visas vanduo lieka juose, o i Dailide jis nebepatenka ir nereikia cia jokiu ekspertu ;)
ALGIS2019-08-05
manau seimas per kokias sesias sesijas nuspres ar palis alytuj ar ne .tiesa dar nenusprende kiek sunims leidziama lot
As2019-08-04
Valyta??? Jus nejuokaukit ,kasdien pro ten vaziuoju 4metai kaip pilna zoliu buvo taip ir dabar yra tik dar vandens nebeliko.
Uk2019-08-04
Uzlyginkite ir dar viena prekybos centra. Visi kaimiečiai bus patenkinti!
DĖMSIO !!!2019-08-03
REIKIA PATIKRINTI APLINKINIUS GYVENTOJUS KURIE IŠSISTATĘ PILIS IR PASIDARĘ TVENKINIUS. BUVO UPELIS KURIS TEKĖDAVOį DAILITKĘ IR JĄ PAPILDYDAVO, BET KAŽKOKS PRIE PAT PASISTATĖ PLĮ IR TIKRIAUSIAI UŽTVENKĖ TĄ UPELĮ SAU PASIDARĖ TVENKINĮ. TODĖL IR IŠDŽIŪVO DAILIDĖ. REIKIA PATIKRINTI .
Xxxx2019-08-03
Nu gi gyvenu alytuj, ir kasdiena vazineju i darba pro ta dailydke I Alytaus, nu neteko matyti, kad ten butu bent viena diena dirbusi tecnika, ir butu atliekami valymo darbai, gal as toks nepastabus, ar cia kazkas netaip yra, kad mieste esanti dailydke buvo valoma tai taip visi darbus mate. Jei nesunku parasykit, pries kiek metu buvo atliekami I Alytaus dailydkes valymo darbai uz europines lesas, idomu ar tos lesos nenuskendo kazkieno kisenese.????????????
Viecinis2019-08-03
Tai kad jie tik žoles išrovė ir viskas! tai koks če valymas?
Pagalvojau2019-08-03
ir šovė mintis ,kad taip atsitiko todėl ,kad buvo matomai išgrėbtas dugnas,visas sluoksnis tiek metų laikęs vandenį.
traffix.lt