24 c Alytus
Sekmadienis, Birželio 7d.
SportasKrepšinis
2019 Liepos 29d.
0

Alytaus krepšinio auklėtinis rungtyniaus toliau nuo gimtojo miesto

titleŽ. Janavičius

Netoli gimtojo Alytaus, Prienų komandoje, praėjusiame Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezone žaidęs Žygimantas Janavičius keičia karjeros stotelę ir keliasi į Klaipėdą. Į „Neptūno“ krepšį praėjusiame sezone jis vidutiniškai metė beveik po 15 taškų, taip pat atliko po 5 rezultatyvius perdavimus ir dvejuose susitikimuose perėmė po 5 kamuolius.

Kelio raiščio, menisko traumas išsigydęs ir prisijungęs prie Prienų, alytiškis tapo vienu rezultatyviausių, o taip pat vienu geriausių „asistų“ autoriumi bei simbolinio LKL geriausiųjų penketuko žaidėju.

Pavasarį savo 30-metį atšventęs, šią vasarą su Lietuvos rinktine pasaulio krepšinio čempionatui besirengiantis Ž. Janavičius su „Neptūnu“ pasirašė metų kontraktą, Klaipėdoje bus patikėtas atakų dirigento vaidmuo.

Per savo karjerą Ž. Janavičius (pirmasis treneris - Sigitas Krukis) su įvairiomis ekipomis yra tapęs LKL čempionu, dukart - LKL vicečempionu, pat NKL čempionu, BBL vicečempionu, LKF (dabar - Karaliaus Mindaugo) taurės vicečempionu, o su Lietuvos rinktinėmis - Europos jaunių (U-18) ir jaunimo (U-20) vicečempionu.


Naujausios žinios

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Tėvo diena | Mano aktyvus tėtis