2 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
AlytusŠvietimas
2019 Liepos 3d.
3

Vasarą darželių teritorijos ir du mokyklų sporto aikštynai bus atviri iki 20 val.

titleAMS nuotr.

Vaikų žaidimo aikštelės, esančios darželių  teritorijoje, bei sporto aikštynai prie Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos ir Alytaus Vidzgirio pagrindinės mokyklos  bus atviri visiems miesto gyventojams nuo 9 iki 20 val. Toks laikas antradienį buvo patvirtintas susitikime su darželių direktoriais. 

Anksčiau šios teritorijos dėl pasitaikančio turto niokojimo po darbo valandų buvo rakinamos. Tačiau mažųjų alytiškių tėvai ir sportuojantis jaunimas kreipėsi į savivaldybę, kad būtų galimybė darželių ir mokyklų inventoriumi pasinaudoti ilgiau. Todėl buvo surastas visiems tinkamas sprendimas, kad vaikai su tėveliais ir sportuojantys gyventojai galėtų turiningai leisti laisvalaikį jų pamėgtose vietose. 

 „Esant šiltiems ir ilgiems vasaros vakarams alytiškių patogumui priėmėme sprendimą nuo liepos 1 dienos darželių ir sporto aikštynų teritorijų nerakinti iki 20 val. Taip pat nusprendėme apdrausti šiose teritorijose esantį turtą ir jį tokiu būdu apsaugoti nuo niokojimo. Todėl vėl kviečiame šia infrastruktūra naudotis visus miestiečius. Tik prašome tausoti visų mūsų turtą“, – teigia Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotoja Jurgita Šukevičienė.

Šiuo metu Alytaus miesto savivaldybės administracijos Turto valdymo ir verslo skyrius tikrina vaikų žaidimo aikštelių, esančių visų lopšelių-darželių, mokyklų-darželių teritorijoje, bei sporto aikštelių prie Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos ir Alytaus Vidzgirio pagrindinės mokyklos inventorių. Planuojama, kad turtas bus apdraustas maksimaliu turto atkuriamosios vertės draudimu nuo visų galimų rizikos atvejų.

Praėjusį ketvirtadienį vykusiame tarybos posėdyje taip pat buvo pritarta sprendimui, kad vasaros metu vaikus į darželius vedantiems tėveliams nereikėtų mokėti mokesčio ne tik dėl ligos, bet ir dėl tėvų atostogų nelankytų dienų.

Komunikacijos skyriaus informacija

 

Komentarai

3
Komentuoti
Alytiškė2019-07-04
Tėveliai su vaikais ilgiausiai iki 18.30val būna kieme. Vėliau renkasi nekultūringas jaunimėlis, šiukšlintojai ir šunų vedžiotojai. Kokia šeimyna jausis gerai, žinodama, kad jų vaikas rytoj žais kažkieno augintinių prikakotose smėliadėžėse, ne mažų vaikų prišnerkštose ir apkakotose aikštelėse, švirkštų primėtytoje aplinkoje?
Ponai valdininkai, verčiau keliolikai daugiabučių kiemų įsteikite žaidimų aikšteles ir leiskite viešų įstaigų ugdytiniams užtikrinti saugią vaikystę.
Sutikite su tuo, kad absurdiški JŪSŲ sprendimai vienas po kito tęsiasi dar tik prasidėjus naujai miesto tarybos kadencijai :-)
As2019-07-04
Ot nezinojau, kad kameros siuksles surenka. Reikes ir man nusipirkt.
jo2019-07-03
kodel ne iki 21 val ir kas ten jau ka lauzo kad vaikai ant supyniu pasisupa paauglei neina i tokes vietas del siuksliu tai kiekvieno kulturos lygis beto kameros yra .
traffix.lt