3 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
Alytaus rajonasSportas
2019 Birželio 20d.
0

Alytaus rajono kanupolininkai iškovojo auksą

title

Didžiosios Dailidės ežerėlyje vykusiame turnyre Baltosios rožės taurei laimėti Daugų jaunimo komanda, vadovaujama trenerio Viliaus Rasimavičiaus, iškovojo aukso medalius.  Turnyre dalyvavo 7 komandos, dvi iš Daugų.

Auksą namo parvežė daugiškiai, rungtyniaujantys grupėje U-14 (gimę 2005 ir jaunesni), šiame divizione žaidė ir merginos. Keturiolikmečiai finale laimėjo triuškinančiu rezultatu 9:2 ir pirmą kartą šioje amžiaus grupėje iškovojo 1-ąją vietą. Komandoje žaidė Samanta Dirsytė, Auksė Čepulytė, Justas Serkovas ir du rezultatyviausi žaidėjai Rokas Kelmelis, bei Gabrielė Čepulytė.  

Alytaus rajono savivaldybės vadovai sveikina daugiškių komandą ir džiaugiasi, jog rajone yra stiprių sportininkų, galinčių konkuruoti su didesnių miestų komandomis.

„Džiaugiamės, kad Alytaus rajone ugdomi jaunieji sportininkai. Pergalės įrodo, jog mūsų jaunimas yra stiprus ir tinkamai paruošęs“, –  kalbėjo savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas.

Sėkmingai pasirodė ir dar viena daugiškių komanda, rungtyniavusi jaunių divizione (gimusių 2001 ir jaunesnių).  Jaunimas užėmė 2-ąją vietą, nusileidęs tik Alytaus SRC komandai. Komandoje žaidė Ernestas Dirsė, Nojus Serkovas, Irmantas Dumbliauskas, Kastytis Protasevičius, Samanta Dirsytė, Rokas Kelmelis.

„Dauguma Alytaus rajono meno ir sporto mokyklos komandos narių treniruojasi antrus metus, 3 kartus per savaitę. Vasaros laikotarpiu treniruotės vyksta atviruose vandenyse, o žiemą Daugų technologijos ir verslo mokyklos sporto salėje, treniruoklių salėje ir Alytaus sporto ir rekreacijos centro baseine“, - apie pasirengimą varžyboms kalbėjo V. Rasimavičius.

Treneris pažymėjo, kad daugiškių komandos yra tapę Lietuvos jaunučių (iki 16 m.) vicečempionėmis, keletą kartų tarptautinių kanupolo turnyrų Alytuje, į kuriuos susirenka beveik visos stipriausios Rytų Europos komandos, vicečempionėmis ir trečios vietos laimėtojomis. 

Alytaus rajono savivaldybė parems daugiškius kanupolininkus. Artimiausiame tarybos posėdyje bus svarstomas klausimas dėl kanupolo sporto inventoriaus atnaujinimo. Planuojama nupirkti 10 komplektų baidarių, irklų bei gelbėjimo liemenių.  

 

Alytaus rajono savivaldybės informacija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt