-4 c Alytus
Trečiadienis, Gruodžio 2d.
DzūkijaDruskininkai
2017 Lapkričio 17d.
1

Premjeras palaiko idėją Druskininkams turėti kultūros centrą (VIDEO)

titleNuotraukų galerijaĮ Druskininkus atvykęs S. Skvernelis lankėsi Druskininkų sportininkų rengimo ir reabilitacijos centre, domėjosi kaip vyksta šio Lietuvos ir užsienio sporto bendruomenei svarbaus objekto įrengimo darbai. 

Šiandien Druskininkuose apsilankęs Lietuvos Respublikos Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis kartu su savo patarėjų komanda bei LR Seimo nariais Zenonu Streikumi ir Virginija Vingriene, Vyriausybės atstove Alytaus apskrityje Ona Balevičiūte susitiko su Druskininkų savivaldybės vadovais ir aptarė Druskininkams aktualius klausimus. 


https://www.youtube.com/watch?v=c-GiV3hNZJI Į Druskininkus atvykęs S. Skvernelis lankėsi Druskininkų sportininkų rengimo ir reabilitacijos centre, domėjosi kaip vyksta šio Lietuvos ir užsienio sporto bendruomenei svarbaus objekto įrengimo darbai. 
Druskininkų savivaldybėje organizuoto susitikimo metu Druskininkų savivaldybės meras R. Malinauskas svečiams pristatė savivaldybės vystymo strategiją, pasiektus rezultatus ir ateities planus. Susitikime buvo pasidžiaugta pasiektais rezultatais: mažėjančiu nedarbo lygiu, pelningai veikiančiais Druskininkų pagrindiniais traukos objektais bei iškelti klausimai dėl infrastruktūros plėtros. Pristatyti kultūros centro įrengimo ir centrinės miesto alėjos rekonstrukcijos projektai bei aptartos bendros investicijų aplinkos tobulinimo galimybės. 
Ministras Pirmininkas buvo supažindintas su esama susisiekimo infrastruktūra ir bendruomenės atstovų dažniausiai keliamomis problemomis dėl kelių būklės ir susisiekimo maršrutų. Taip pat buvo pristatyta tiek Druskininkams, tiek kitoms savivaldybėms aktuali investicijų aplinkos gerinimo problematika bei atkreiptas dėmesys į valstybinės žemės ir teritorijų planavimo problemas.

„Džiaugiuosi vykusiu susitikimu. Druskininkų savivaldybei šis įvykis labai svarbus – turėjome galimybę ne tik pristatyti Ministrui Pirmininkui nuo 2000 metų Druskininkų savivaldybės pasiektus rezultatus, įgyvendinamus projektus, bet ir aptarti problemas. Susitikimo metu pristatėme mums itin reikšmingą ir Druskininkams būtiną kultūros centro projektą, kuris taptų baigiamuoju kultūrinio turizmo akordu, reikalingu tiek savivaldybės bendruomenei, tiek Lietuvos užsienio svečiams.“ – kalbėjo Druskininkų savivaldybės meras R. Malinauskas.
Ministras Pirmininkas Druskininkuose bendravo su įvairiose srityse dirbančiais verslininkais, lankėsi bendruomenės centre, kuriame po vienu stogu veiklą vykdo savivaldybės biudžetinės įstaigos ir nevyriausybinės organizacijos. 
Druskininkų savivaldybės vadovai pasidžiaugė turintys tokį bendruomenės centrą, ir tikisi kad jis paliko teigiamą įspūdį svečiams.

 

Fotogalerija


Komentarai

1
Komentuoti
Nu2017-11-17
Nu tai jo jo
traffix.lt