17 c Alytus
Antradienis, Balandžio 7d.
Alytus
2019 Birželio 6d.
7

Butų ūkio vadovo konkurso laimėtojas – aiškus

titleE. MensevičiusZitos Stankevičienės nuotr.

Alytaus miesto savivaldybė išsirinko vadovą savo valdomai įmonei „Alytaus butų ūkis" (ABŪ). Konkurso, kuriame varžėsi 6 dalyviai, laimėtoju paskelbtas Egidijus Mensevičius.

Alytaus butų ūkį Alytaus miesto savivaldybė įsteigė 1997 m., reorganizavusi bendrovė „Alytekstą“. Visą laiką ūkiui vadovavo Stasė Mikelionienė, tačiau negalėjo pareigų eiti toliau, mat remiantis pataisytu valstybės ir savivaldybių įmonių įstatymu, tas pats asmuo tai pačiai įmonei gali vadovauti daugiau nei kaip 2 kadencijas iš eilės.

Naujasis ABŪ vadovas šiemet buvo ieškomas jau antrą kartą. Sausį vykusį konkurse geriausiai pasirodžiusiu iš 8 dalyvių buvo pripažintas buvęs šio ūkio darbuotojas, praėjusios kadencijos miesto tarybos narys Aurelijus Jaruševičus, tačiau tuometis savivaldybės administracijos direktorius Vytautas Jastremskas direktoriumi jo neskyrė.

ABŪ vadovo antrojo konkurso laimėtojas E. Mensevičius – buvęs Alytaus miesto tarybos narys, jis – buvęs Valstybinės miškų urėdijos Alytaus regioninio padalinio miško apsaugos ir želdinimo inžinieriumi ir buvęs laikinasis padalinio vadovas, taip pat buvęs Lietuvos olimpinio sporto centro vyriausiasis specialistas sporto bazėms, buvęs Alytaus sporto ir rekreacijos centro direktoriaus pavaduotojas.

Šiuo metu E. Mensevičius eina visuomenines Dzūkijos „Lions“ Alytaus klubo prezidento ir Alytaus muzikos mokyklos tarybos pirmininko pareigas.


Komentarai

7
Komentuoti
To speliotojas2019-06-07
jo...tikra tiesa....daug dar ta ponia pro sona pavaris....
Spėliotojas.2019-06-07
Bet jeigu ta Staselė vis vien liks kokia nors pavaduotoja administravimui ar panašiai - mano nuomone reikalai toje kontoroje nepasikeis. Anarchija tebeklestės ir "draugelių" ratas nesumažės. Būtų labai gaila ir pikta...
Stebetojas2019-06-07
Pagaliau ta Stasele iskrapstyta is posto....nors vienas geras darbas!
Vilija2019-06-07
Labai negražiai rašo apie šitą laimėtoją. Gaila, kad ateina žmogus, kuris neturi pagarbos alytiškių tarpe. Nu ir konkursus organizuoja tokioms vietoms. Renka bele ką, kad tik partietis.
Nuomonė2019-06-07
Mano nuomone, - perskaičius "alytusplius" informaciją apie žmogų, laimėjusį konkursą į Alytaus butų ūkio direktoriaus postą ir po ta informacija to žmogaus adresu parašytus 55 neigiamus komentarus susidaro įspūdis, kad kažkas, tokiu būdu žiauriai pasišaipė iš Alytaus butų ūkio administruojamų daugiabučių namų butų savininkų. Ne kitaip. Manau, kad toks žmogus turėtų pats labai rimtai pagalvoti ar pradėti dirbti tokiam poste...
Alytiškis2019-06-07
O ar jis kažką aplamai kažką nusimano šioje srityje,kada Alytuje pagaliau renovuos nors vieną bendrabutį,ar ilgai stovès į miesto vaiduoklius panašūs šie namai
Partiniai bebrai2019-06-06
Kas toliau, mieli socdemai? Dzūkijos vandenys, šilumos tinklai, ligoninė?
traffix.lt