7 c Alytus
Trečiadienis, Lapkričio 25d.
DzūkijaPolitika
2019 Birželio 6d.
3

Alytaus miesto socialinės paramos skyrius turės ieškoti naujos vedėjos

titleBuvusi Alytaus miesto socialinės paramos skyriaus vedėja, naujoji Lazdijų merės patarėja S. Dumbliauskienė

Iš Lazdijų rajono savivaldybės į Alytaus miesto savivaldybę grįžo švietimo specialistas Vytuolis Valūnas. Tarp Alytaus ir Lazdijų savivaldybių įvyko simboliniai „mainai“. Iš miesto savivaldybės Socialinės paramos skyriaus, jo vedėja Sonata Dumbliauskienė persikėlė į Lazdijų rajoną ir čia pradėjo dirbti merės patarėja.

Naujai Lazdijų merei Ausmai Miškinienei  ponia Sonata patarinės investicinių projektų iniciatyvų, rengimo ir įgyvendinimo srityje.

S. Dumbiauskienė, prieš persikeldama į Alytaus miesto savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrių, investicijų klausimą kuravo Alytaus rajono savivaldybės ryšių su užsieniu ir investicijų skyriuje, kuriame ėjo vedėjos pareigas. Tokį ir panašų specialistų persikėlimą iš savivaldybės į savivaldybę garantuoja Valstybės tarnybos įstatymas, jis valstybės tarnautojams numato teisę į karjerą pagal turimą kvalifikaciją. Tarnautojas tarnybinio kaitumo būdu gali persikelti į kitas karjeros valstybės tarnautojo pareigas.

Skirtingai nei skyrių vedėjos darbas, mero patarėjos postas nėra skirtas valstybės tarnautojams, tai yra politinio pasitikėjimo darbuotojo pozicija. 


Komentarai

3
Komentuoti
Betvarke Alyruje vel!2019-06-09
Ot senas-naujas meras Jurgis dirba pogrindiniškai!!! Senieną, bevertį Valūną susigrąžino, normalius progresyvius darbuotojus veja lauk. Kas laukia mūsų miesto? Juk Valūnas yra autoritariškas, vėl naikins švietimą mieste. Tuoj vėl pirks naują tarnybinį auto, o visiems pavaldiniams lieps TAUPYTI lėšas.
Kur žiūri miesto rūpintojėlis p. R. Šarknickas? Supyko ant mūsų, kad nepavyko pasėdėt Briuselyje? Nugriauti. Uždaryti. Šitą barbarišką darbą jau esame kažkada girdėję. Naikinkit leisgyves mokyklas, o ne stiprias, bendruomeniškas. Nėra ateities jaunimui mieste, kur valdo tarybinės senienos
Viena geriausių darbuotojų2019-06-06
Alytui netektis, Lazdijams atradimas. Gaila, kad Alytus pradeda prarasti dirbančius žmones ir rinkti partinius kadrus (Mensevičių, Valūną...). Kas toliau, mere Cesiuli?
Tai 2019-06-06
Tai gerai gyvena sitie visokio plauko valdininkeliai , taip ir emigruoja is vienos valdiskos siltos vietos i kita is vieno rajono i kita ir dar kompensacija sbaisines pasiima . Nes jiems tai garantuoja parazitinis istatymas. Valunas, sita , Markauskas is seimo- neisrinkus i kalejimo pavaduotojus. O jaunimas ir kiti turi emigruoti.
traffix.lt