12 c Alytus
Penktadienis, Rugsėjo 18d.
DzūkijaVerslasTransportas
2019 Gegužės 30d.
5

Alytaus paštininkai automobilių negaus, galės važiuoti elektriniu dviračiu

title

88 tarnybiniai automobiliai pasieks mobilius laiškininkus – praneša Lietuvos paštas. Tai - laikinai išnuomoti mažai naudotas transportas. Birželį rajonų mobilieji laiškininkai sulauks šių tarnybinių automobilių, o konkrečiai Alytaus paštas, deja – 0.

Alytaus apskrities paštininkams beliks džiaugtis naujais elektriniais dviračiais. Vidutinių ir mažų miestelių pėstiesiems laiškininkams jau išdalinti 92 elektriniai dviračiai, dar 59 bus skirti birželį, o likę 55 – iki liepos.

Alytaus apskrities laiškininkams skirti 9 elektriniai dviračiai, o konkrečiai Alytui - 1.

Kaip informavo Lietuvos paštas, įvertinus maršrutą ir laiškininkų pastabas, laiškininkas į darbą elektriniu dviračiu Alytuje išvažiuos liepos 2 d.
Elektrinius dviračius birželį išmėgins laiškininkai Druskininkuose, Varėnoje (po 3) ir Lazdijuose (2), o nuo gegužės pabaigos jau naudojasi Birštono (1), Jiezno (1) ir Prienų (3) laiškininkai.

Modernizuojant pašto tinklą atnaujinami pašto skyriai, laiškininkai regionuose ir didžiuosiuose miestuose dirba išmaniosiomis planšetėmis.

Šį mėnesį paštininkus buvo priėmęs naujasis Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis, kuris sulaukė gyventojų skundų dėl Lietuvos pašto veiklos ir eilių, susidarančių ne tik centrinio pašto viduje (Pulko g. 12), bet ir lauke.

Lietuvos pašto atstovai įsipareigojo kartu su miesto seniūnaičiais ir bendrijų pirmininkais inicijuoti pašto dėžučių atnaujinimo akcijas, esą didžioji dalis siuntų atgal į paštą yra grąžinama dėl netvarkingų, nesunumeruotų ir neužsidarančių pašto dėžučių, dėl ko gyventojai priversti savo grąžintus laiškus ar siuntas atsiimti centriniame pašte.

Pašto atstovai taip pat patvirtino, kad  alytiškiams patogiose vietose planuoja įrengti siuntų išsiuntimo ir atsiėmimo terminalus, kadangi didžioji dalis eilėse stovinčių asmenų atvyksta atsiimti arba išsiųsti smulkias siuntas, taip tikimasi sumažinti didėjantį terminalais besinaudojančių klientų skaičių ir eiles centriniame pašte.

Dar vienas pašto pažadas Alytaus miesto vadovui – didinti darbuotojų, aptarnaujančių klientus, skaičių. Be to, šiuo metu centrinis paštas Alytuje nuo 8 val. ryto, o artimiausiu metu bus svarstoma galimybė darbą pradėti nuo 7.30 val.


Komentarai

5
Komentuoti
Patys pasto klientai susikuria tokias problemas... :) 2019-06-05
Lietuvos pašto atstovai įsipareigojo kartu su miesto seniūnaičiais ir bendrijų pirmininkais inicijuoti pašto dėžučių atnaujinimo akcijas, esą didžioji dalis siuntų atgal į paštą yra grąžinama dėl netvarkingų, nesunumeruotų ir neužsidarančių pašto dėžučių, dėl ko gyventojai priversti savo grąžintus laiškus ar siuntas atsiimti centriniame pašte.
Paštinis2019-05-31
Rašoma: "Alytaus apskrities laiškininkams skirti 9 elektriniai dviračiai, o konkrečiai Alytui - 1. " Pirmiausiai - o iš kur atsirado Alytaus apskritis? Ne rajonas? Kas tuo 1 dviračiu naudosis? Maždaug prieš 15-20 metų "Valstiečių laikraščio" redakcija, siūlydama išrinkti geriausią laiškininką, paskyrė prizą - naujutėlį dviratį. Ir jis buvo įteiktas, Bet neaišku dėl kokių priežasčių tas dviratis niekam nebuvo paskirtas, o buvo pakabintas viename tarpukario laikų griūvančiame pašto kiemo "sandėlyje" ant pastogės balkio. Gal jis ten tebekabo iki šiol? Tada jį - į muziejų...
as2019-05-30
Pastininko darbas tai kaip suns...
Įdomu2019-05-30
su kokiais paštininkais galėjo Cesiulis bendrauti, nes Alytaus pašto valdžioje paštininkų nėra, tik yra buvusios pašto centrinės valdžios savi statytiniai.
Vaida 2019-05-30
Automobilius gaus pirmieji esami Mobilūs laiškininkai, aptarnaujantys kaimo vietoves. Alytaus rajone šiuo metu nėra mobilaus laiškininko modelio.
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Alytus2020
  • Rudens lygė