11 c Alytus
Penktadienis, Rugsėjo 18d.
Alytus
2019 Gegužės 27d.
1

Neblaivūs rinkimai Likiškėliuose: beveik pusė komisijos narių buvo girti

titleSekmadienį policijos pagalbos prireikė Alytaus Likiškėlių (Nr. 24) apylinkėje, kurioje girtumas buvo nustatytas 3 iš 7 rinkimuose dirbusių asmenųAlytausgidas.lt nuotr.

Policija informuoja, kad sekmadienį, apie 18 val. 20 min., Alytuje, vienoje rinkimų apylinkių, buvo pastebėtas neblaivus komisijos narys.

Patikrinus blaivumą (girtumą) buvo nustatyta, kad alkoholio vartojo 3 iš 7 komisijos narių. Jiems nustatytas lengvas girtumo laipsnis.

Kaip Alytausgidas.lt naujienų portalui patvirtino Alytaus miesto rinkimų apygardos pirmininkė Dalia Jezukevičienė, nemalonus įvykis nustatytas 24-ojoje (Likiškėlių) rinkimų apylinkėje.

Kadangi tai precedento neturintis atvejis, nebuvo žinoma, kaip elgtis. Pasak pirmininkės, atvykus policijai ir nustačius girtumą, dėl patarimo buvo kreiptasi į vyriausiąją rinkimų komisiją, kuri rekomendavo neblaivius asmenis nuo darbo nušalinti. Taip ir buvo padaryta.

D. Jezukevičienė supranta, kad tokia situacija rinkimų nepapuošė, laimei, tai buvo paskutinis balsavimas šiemet, o dirbti likę 4 apylinkės nariai su užduotimis susitvarkė ir nebuvo tarp duomenis priduoti vėlavusiųjų.

Tą pačią gegužės 26-ąją, pavakarę, buvo gautas pranešimas, kad rinkiminėje apylinkėje Ašmintoje galimai visi komisijos nariai – neblaivūs. Skirtingai, nei Likiškėliuose, įtarimai Prienų rajone nepasitvirtino.

 


Komentarai

1
Komentuoti
Xexe2019-05-29
Nustatytas lengvas girtumo laipsnis,o rasot kad buvo girti
traffix.lt

Susiję straipsniai

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Alytus2020
  • Rudens lygė