1 c Alytus
Antradienis, Gruodžio 1d.
VideoreportažaiLaisvalaikis ir kultūraTransportas
2019 Gegužės 19d.
4

Naują asfaltą prie AKKC tikrino drifto lenktynininkai

titleNuotraukų galerija

Trasa, apsaugota sienele iš virš 80 tonų blokų, trys dienos renginių, dešimtys dalyvių, dar daugiau „sudrožtų“ padangų, šimtai žiūrovų ir kova dėl daugiau nei tūkstančio eurų prizinio fondo. Tokios ir panašios nuotaikos Dzūkijos sostinę aplankė su „DriftAlytus“ varžybomis.

Anksčiau „driftindavę“ Raudonkalnuo gatvėje, šįkart organizatoriai pagailėjo dėl tuo nepatenkintų Vidzgirio, Putinų gyventojų ir etapą perkėlė į nuošalesnį Pramonės rajoną. Čia, naują asfaltą prie AKKC rūmų tikrino Lietuvos drifto pirmenybių („Semi pro“) 2-ojo etapo, taip pat „Drifto street“ 1-ojo etapo ir „Drifto open“ dalyviai.

Renginyje apsilankė Alytausgidas.lt TV ir parengė šį videoreportažą:

Fotogalerija


Naujausios žinios

Komentarai

4
Komentuoti
asilų šou2019-05-21
už visų mūsų, mokesčių mokėtojų, pinigus išasfaltavo aikštelę o kažkokie su kiaulės akimis atvarė jos gadint ir dar bilietus visi turi pirkt... naglumo viršūnė...
Alytus2019-05-20
Tikra nesąmonė
Saulius2019-05-20
Pažiūrėkite kokius šiukšlynus paliko organizatoriai po renginio. Kur buvo tvoros, palikta kalnai plastikinių dirželių. Tvoras susirinko, o šiukšlių susirinkti nesiruošia. Gal reikėtų baudą tokiems organizatoriams uždėti, kad nekiltų daugiau noras teršti Alytaus...
dzukas2019-05-19
pabuvau valanda. sumokejau 10eur uz nieka. Paskutinis kartas kad i toki eiciau. 3eur max ka turetu kainuot toks biciuliu suvziavimas, gal ir ziurovu prieitu.
traffix.lt