1 c Alytus
Ketvirtadienis, Gruodžio 12d.
SportasKrepšinis
2019 Gegužės 10d.
2

S. Krukis: „Visada kovojome dėl aukščiausių vietų“ (VIDEOTRANSLIACIJA )

titleNuotraukų galerijaAlytaus arenoje MKL finalo ketverto turnyras - gegužės 11 ir 12 d.

Finalo ketvertas Alytuje suburs Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) komandas.

Gegužės 11-12 dienomis Alytaus arenoje MKL U-15 lemiamos varžybos prasidės pusfinaliais.

Šeštadienį pirmieji susitiks Kauno „Žalgirio“ ir Klaipėdos Vlado Knašiaus krepšinio mokyklos auklėtiniai. Antrame pusfinalyje Alytaus SRC komanda priims Vilniaus „Sostinės“ krepšinio mokyklą, o sekmadienį bus žaidžiami mažojo ir didžiojo finalų susitikimai.

Reguliariame sezone 3 vietą užėmę krepšininkai turi galimybę bet kur, o finalo ketverte Alytuje garbingai vainikuoti sezoną.

SRC U-15 komandą surinko, ugdė Vidas Užalas, treniruoja Sigitas Krukis, prieš artėjančius MKL finalus – pokalbis su treneriu:

- Sigitai, į MKL finalo ketvertą atvyksta pajėgūs varžovai iš Kauno, Klaipėdos ir Vilniaus. Kokius tikslus keliate?

- Uždavinius, kuriuos kėliau rugsėjį perimdamas treniruoti Vido auklėtinių komandą, regis, įvykdžiau – patekome į MKL finalo ketvertą. Jis vyksta Alytuje, tad, dėl tikslų, kaip sakoma – dar ne vakaras...

- Su U-15 komanda patekote į Europos jaunimo krepšinio lygos (EYBL) superfinalą, ten aplenkėte abi šeimininkų ekipas. Kaip vertinate pasirodymą?

- Patekimas į EYBL superfinalą, kaip ir MKL finalas – gerai, ypatingai lyginant su pernykšte 16 vieta Europoje –  puiku, o juk šiemet galėjom dar daugiau, deja, ne viskas pavyko.

- Dabartinė U-15 komanda - kokia tai karta, kuo ji skiriasi nuo jūsų ankstesniųjų, pavyzdžiui nuo Granto Vasiliausko ir jo bendraamžių?

- Skirtumų yra. Jų ir turi būti. Granto kartoj turėjau vieną labai stiprų žaidėja... Dabar visi startiniam penkete – apylygūs žaidėjai.

- Daug metų jau dirbate treneriu, ar patvirtumėte, ar paneigtumėte kai kurių sporto šakų specialistų kalbas apie „talentingas“ ar „netalentingas“ kartas, vaikus, gimusius „blogais“ ir „gerais“ metais ir pan.?

- Krepšininkus treniruoju jau 35 metus. Visada žaidėme pirmame divizione ir kovojome dėl aukščiausių vietų, tad belieka imti ir dirbti.

- Kokius aukščiausius pasiekimus su jumis įvairiose amžiaus grupėse iki šiol yra iškovoję visų laikų jaunieji Alytaus krepšininkai?

- Sauliaus Kazevičiaus karta dukart Lietuvoje laimėjo savo amžiaus čempionatų bronzą, Žygimanto Janavičiaus ir Vaido Čepukaičio karta - dukart sidabrą, o G. Vasiliauskas su bendraamžiais iškovojo auksą, sidabrą ir bronzą.

Džiugu, kad Saulius, Žygimantas ir Vaidas tapo ir Lietuvos nacionalinės rinktinės žaidėjais. S. Kazevičius ir Ž. Janavičius laimėjo LKL čempionų žiedus, prie kurių Žygimantas dar pridėjo du Europos jaunimo sidabrus, tiek pat Senojo žemyno jaunių lygyje pasiekė Vaidas, o Grantas - net trissyk Europos jaunimo bronzos ir kartą pasaulio bronzos medalininkas.

- Ar būdami MKL U-15 finalo ketverto turnyro šeimininkais turėsite privalumų?

- Ankstesnės mano komandos yra buvę turnyrų šeimininkės. Vaikinų krepšinis Lietuvoje visada yra aukšto lygio, stipri ir pusfinalyje laukianti Vilniaus komanda. Privalumą turėsime ... nereiks niekur važinėti, valgysime namuose. Laukiame visų arenoje!

Alytausgidas.lt transliacijis iš MKL finalo ketverto turnyro Alytuje:

PIRMASIS PUSFINALIS

ANTRASIS PUSFINALIS

BRONZINIS FINALAS

Fotogalerija


Naujausios žinios

Komentarai

2
Bronius2019-05-10
Koks treneris tokie ir rezultatai.Sigitas pats geriausias
A2019-05-10
Aš nesuprantu, reklamuojat finalo ketverto varžybas, bet kuriom valandom vyks taip ir nerašot. Tai kada ateit ?
traffix.lt